Суспільство
В Україні відкриють завод з виробництва мінеральних добрив
Українська агрохімічна компанія Grossdorf в середині грудня відкриє завод з виробництва рідких добрив КАС у Вінницькій області. Про це повідомляється у прес-релізі компанії.
Завод матиме потужність 70 тис. тонн добрив на рік і обсяги зберігання – 3 тис. тонн. Це вже третій завод, який група Grossdorf запустить цього року.
“Наразі тривають роботи з виготовлення обладнання для заводу, далі воно пройде випробування на основному виробництві, буде перевезено в Хмільник і змонтовано. Орієнтовно ці роботи займуть півтора-два місяці. Таким чином, виробництво буде запущено до кінця 2018 року, й агровиробники цього регіону будуть забезпечені КАС вже у весняному сезоні 2019”, – зазначили в компанії.
Загалом до кінця року потужності Grossdorf з виробництва добрив досягнуть 480 тис. тонн.
Читайте також: Інноваційний завод запустили на Харківщині
У компанії також зазначили, що протягом останнього року її стратегія дещо змінилася. Якщо раніше акцент робився на залізничних перевезеннях, то зараз в компанії планують побудувати заводи в основних регіонах, де є значна потреба в добривах.
“У 2019 заплановано відкрити ще три підприємства з виготовлення КАС і два підприємства з виробництва компактованих добрив. Загальна виробнича потужність компанії в Україні до кінця 2019 року становитиме 700-800 тис. тонн рідких і 200-250 тис. тонн компактованих добрив”, – зазначили в Grossdorf.
Що варто знати про компанію і КАС?
Агрохімічна компанія Grossdorf (Черкаси) створена в 2016 році. Займається виробництвом, імпортом, транспортуванням добрив, а також наданням послуг щодо внесення безводного аміаку. Основна спеціалізація компанії – поставка основних добрив для точного землеробства. Потужність виробництва рідких добрив КАС становить 350 тис. тонн на рік.
КАС – це водний розчин аміачної селітри й карбаміду в співвідношенні 1:1. У ньому немає вільного аміаку, завдяки чому він має технологічні переваги перед твердими азотними добривами під час використання.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Команда та інклюзивність
Коментарі
Суспільство
Як відбувалася рятувальна операція
Чому це важливо
Коментарі
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі