Суспільство
В український стартап Preply інвестували $10 млн
Український стартап Preply – це платформа для пошуку репетиторів з вивчення іноземних мов – закрив новий раунд інвестицій на $10 млн.
Про це пише Аin.ua.
Зазначається, що інвестором виступив лондонський венчурний фонд Hoxton Ventures, крім нього в раунд вклалися:
- Point Nine Capital,
- All Iron Ventures,
- The Family,
- EduCapital,
- Diligent Capital.
Також взяли участь кілька ангельських інвесторів.
За даними загальний обсяг залучених коштів перевищив $ 15 млн.
Як повідомив засновник стартапу Preply Кирило Біга, коронавірус не повинен стати перешкодою для розвитку проєкту, навіть навпаки: через те, що велика кількість людей залишилося вдома, вони витратять вільний час зокрема і на поліпшення свого знання мов.
На що підуть інвестиції
Фінансування допоможе компанії посилити позиції на ринках Північної Америки, Франції, Німеччини, Іспанії, Італії та Великої Британії.
Крім того, Preply відкриє філію в США, стратегічно важливому для проекту регіоні. Зараз у компанії є офіси в Києві та Барселоні.
«Європейський ринок мультикультурний і досить розвинений. Багато людей вільно говорять або вивчають дві-три іноземні мови. Досвід роботи в Європі ми переносимо в США. Американцям ми надаємо різноманітні можливості навчання завдяки нашому переліку кваліфікованих викладачів з Європи, Латинської Америки, Азії», – каже Біга.
На платформі вивчатимуть не лише мови
Також Preply розширює наповнення платформи. Фокус Preply – вивчення іноземних мов. Але компанія активно залучає викладачів з математики, хімії та креативному письму.
Для вчителів планують запустити нові інструменти. Вони допоможуть оцінювати домашні завдання, стежити за прогресом і ефективніше допомагати учням. У планах і розвиток мобільного додатку для Android і iOS.
Читайте також: Made in Ukraine. Шість українських брендів, що шиють найяскравіші жіночі пальта
Нагадаємо, український сервіс онлайн-гороскопів залучив $300 000 інвестицій.
Також український стартап Meredot, що розробляє технологію бездротової зарядки, залучив preseed-інвестиції від Overkill.
Окрім того, стартап Mriyar здобув $300 тисяч янгольських інвестицій на розробку платформи з торгівлі автозапчастинами.
Як ми повідомляли раніше, 2019-го інвестиції в український IT перевищили 500 мільйонів доларів.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі