fbpx
Звяжіться з нами

Економіка

В українському порту збудують новий причал і завод

13.03.2019

Адміністрація морських портів України (АМПУ) і компанія “Дельта Вілмар СНД” підписали зміни до меморандуму та визначили пріоритетні заходи щодо реалізації чергового проекту державно-приватного партнерства в порту “Южний”. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Планується, що приватні інвестори побудують новий причал №37, завод з переробки сої, складські та перевантажувальні потужності для перевалки наливних та насипних аграрних вантажів. Держпідприємство, в свою чергу, проведе днопоглиблювальні роботи для створення операційної акваторії та підхідного каналу до нового причалу.

Нові потужності і 200 робочих місць

Наступним кроком реалізації проекту стане укладення угоди між АМПУ і “Дельта Вілмар СНД”, в якому будуть зафіксовані зобов’язання кожної сторони, а також терміни завершення робіт на кожному з етапів. Планується, що загальний обсяг перевалки з урахуванням всіх причалів морського порту “Южний”, де буде працювати ТОВ “Дельта Вілмар СНД”, повинен становити не менше 1,2 млн тонн/рік.

Читайте також: У порту “Южний” з’явиться олійний хаб

АМПУ має намір розглянути можливість реалізації проекту створення нової операційної акваторії з глибиною 15 метрів в межах акваторії Аджалицького лиману морського порту “Южний” , необхідної для повноцінної експлуатації майбутнього причалу № 37, який планує побудувати ТОВ “Дельта Вілмар СНД”.

Генеральний директор компанії-інвестора Євген Садовий зазначив, що важливою особливістю проектів “Дельта Вілмар СНД” в порту Південний є розвиток потужностей з переробки аграрної сировини в Україні та виробництва продукції з більшою доданою вартістю в межах країни. Новий завод по переробці сої буде мати потужність до 2 тис. тонн на добу, термінал для накопичення і одночасного зберігання зернових і шроту – 40 тис. тонн.

Читайте також: В українському порту зареєстрували новий зерновий термінал

“Це вже четвертий проект державно-приватного партнерства в порту Південний. Ми вже маємо хороший досвід співпраці з приватними інвесторами в такому форматі. У минулому році АМПУ закінчило днопоглиблювальні роботи біля нового причалу компанії MV Cargo в порту “Южний”. В цьому році інвестори планують ввести в експлуатацію і сам термінал. Новий проект з “Дельта Вілмар СНД” дозволить створити в порту 200 нових робочих місць і збільшити потужності по переробці сільськогосподарської продукції на 600 тис. т на рік”, – зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

“Створення потужностей по переробці сільгоспсировини в Україні матиме позитивний вплив на ВВП країни. Очікуваний економічний ефект становить понад 500 млн гривень на рік”, – додав Євген Садовий.

Що відомо про компанію?

Група компаній “Дельта Вілмар СНД” – поєднання ринку соняшникової і тропічних олій. До структури компанії входять два заводи – один з переробки тропічних олій, інший – з переробки олійних культур, а також комплекс з перевалки рослинних олій в порту “Южний”. Усі підприємства розташовані в с. Нові Біляри, розташовані в екологічно чистій території в 30 км від Одеси.

Читайте також: Унікальний “зерновий” інвестпроект реалізовують на Вінниччині

Компанія здійснює свою діяльність на ринку харчової промисловості з 2004 року і виробляє олійножирову продукцію та інгредієнти для виробників хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів.

Що це за порт?

Морський порт “Южний” — торговельний морський порт в місті Южне, на чорноморському узбережжі, в акваторії Малого Аджалицького лиману. Найбільший і найприбутковіший порт України.

Читайте також: Бердянський порт прийме 63 вітрогенератори для Українських ВЕС

Натепер він виконує завантажувальні, розвантажувальні, допоміжні, переробні і транспортні функції. Крім того, порт надає послуги з відпочинку в санаторії-профілакторії “Портовик” та літній база відпочинку “Лагуна”.

Основні напрямки вантажопотоків: Чорноморський і Середземноморський басейн, США, Латинська Америка, Близький Схід, Південно-східна Азія.


Коментарі

Коментарі

Економіка

Арсенал XVI століття на Львівщині перетворять на музей

Реставрація старовинного арсеналу XVI століття, який перебуває в аварійному стані, почалася в Добромилі Львівської області, передає Zruchno.Travel.

У відновленому спорудженні відкриють краєзнавчий музей. Реконструкція триватиме до вересня 2021.

Крім постійної експозиції, в музеї працюватимуть гуртки для дітей, проводитимуть культурні заходи.

Зараз міськрада Добромиля збирає експонати до майбутнього музею.

Читайте також: Найстаріше підприємство України чекає на реставрацію

Довідка про старовинний арсенал

Арсенал у Добромилі – один із найдавніших збережених арсеналів в Україні, однак він не мав ніякого статусу історичного пам’ятника. У збереженому приміщенні протягом довгих років розміщувався склад. Зараз він в аварійному стані – частково зруйновано дах, є великі тріщини на стінах.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Економіка

У Києві кінотеатр на Лісовому масиві перетворять на громадський центр

Кінотеатр «Кіото» на Лісовому масиві буде капітально відремонтовано. Там створять громадський центр із кінозалами та театром, повідомляє Хмарочос із посиланням на інформацію Київради.

У червні планують провести громадське обговорення та затвердити проект модернізації будівлі. Потім мають розпочати перші роботи з утеплення фасаду, ремонту покрівлі та інженерних мереж.

Читайте також: У Києві відкриється перший кінотеатр для людей з інвалідністю

Що відомо про цей кінотеатр?

Кінотеатр «Кіото» було відкрито у 1981 році. До 2016-го він називався «Росія». Двоповерхова будівля має чотири зали.

Нагадаємо, що в Печерському районі Києва почалася масштабна реконструкція кінотеатру “Зоряний”. Після завершення робіт будівля матиме чотири поверхи та стане своєрідним Центром дозвілля.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Економіка

На залізничному вокзалі Києва знесуть 18 незаконних МАФів

Біля Центрального залізничного вокзалу в Києві найближчим часом планують знести 18 МАФів (малих архітектурних форм), передає “Сегодня”.

У департаменті з питань благоустрою КМДА зазначили, що раніше в цьому році біля вокзалу вже прибрали 14 незаконних МАФів.

“Ми подали на демонтаж ще 18 МАФів, їх знесуть відповідно до можливостей підприємства вже найближчим часом. Під знесення потрапляють лише ті тимчасові споруди, які розміщені без дозвільних документів”, – пояснили в департаменті.

Як каратимуть порушників?

Після демонтажу незаконні кіоски вивезуть на штраф-майданчик. А власники кіосків понесуть адміністративну відповідальність за самовільне зайняття території вокзалу.

Нагадаємо, з початку року у Києві демонтували 250 незаконних МАФів.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Економіка

У Києві на Броварському проспекті з’явиться велодоріжка

Броварський проспект від Лівобережної площі до шляхопроводу вулиці Кіото капітально відремонтують, повідомляє Офіційний портал Києва.

Передбачається капітальний ремонт проїжджої частини та тротуарів, будівництво велосипедної доріжки, влаштування сучасного освітлення, ремонт та будівництво дощової каналізації, благоустрій прилеглої території.

Роботи планують завершити за 13 місяців.

Читайте також: У Києві капітально відремонтують один із проспектів

Повідомляється, що фінансування капітального ремонту Броварського проспекту здійснюватиметься відповідно до столичного бюджету та Програм економічного і соціального розвитку м. Києва на відповідні роки.

Нагадаємо, Подільсько-Воскресенський міст у столиці стане найбільшим арочним мостом в усій Європі.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Економіка

На міський транспорт України планують виділити 250 млн євро

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може надати фінансування в розмірі 250 млн євро на реалізацію другого проекту з оновлення інфраструктури громадського транспорту українських міст. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, рішення про виділення фінансування рада директорів ЄБРР має намір ухвалити 24 липня поточного року.

“ЄБРР буде підписувати кредитні угоди з відповідними комунальними транспортними компаніями, а також угоди про гарантії і підтримки проектів з містами. Кожен кредит буде гарантований муніципалітетом”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Миколаїв отримав 23 сучасні автобуси

Інвестиції в основному будуть надаватися на оновлення транспорту (придбання нових тролейбусів, автобусів, трамваїв і вагонів метро) і модернізацію інфраструктури громадського транспорту, включаючи автоматичний збір плати за проїзд, автоматичне визначення місцезнаходження транспортних засобів та руху транспорту.

Раніше повідомлялося, що ЄБРР в жовтні 2015 року схвалив виділення EUR100 млн кільком українським містам для поліпшення інфраструктури громадського транспорту з фокусуванням на реновації та підвищенні ефективності транспорту, а першим таким проектом став кредит для Одеси на EUR 8 млн, другим – Кременчук.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Економіка

Шпиталь в Ірпені отримав від НАТО медичне обладнання та спецтранспорт

21 травня до військового шпиталю, який знаходиться в Ірпені, прибула делегація Офісу Агенції НАТО з підтримки і постачання , повідомляє прес-служба Міноборони.

“Сьогодні відбулася знакова подія для військового госпіталю, оскільки за допомогою трастового фонду з підтримки медичної реабілітації ми отримали реабілітаційне обладнання, яке допоможе нам швидше і якісніше проводити процес відновлення та максимально адаптувати військовослужбовця до обов’язків служби або до цивільного життя”, – йдеться у повідомленні.

Що відомо про нове обладнання для шпиталю?

Представники Північноатлантичного альянсу передали військовим медичне обладнання та спеціальний мікроавтобус, який перейде до військово-спортивної бази у Тисовці, де розташований центр реабілітації.

Це обладнання спрямоване на відновлення рухової активності кінцівок, після черепного-мозкових травм, після інсультів. За його допомогою наші бійці отримають медичну допомогу відповідно до сучасних стандартів і протоколів.

Читайте також: В Ірпені з’явиться двійник американського реабілітаційного центру

Нагадаємо, у Тернополі відкривають “Дім ветерана” – центр, який поєднає в собі спортивний зал, лекторій, кімнати відпочинку та коворкінгу.

Коментарі

Коментарі

Читати далі
Економіка8 години тому

Арсенал XVI століття на Львівщині перетворять на музей

Економіка8 години тому

У Києві кінотеатр на Лісовому масиві перетворять на громадський центр

Економіка9 години тому

На залізничному вокзалі Києва знесуть 18 незаконних МАФів

Суспільство9 години тому

Українка увійшла до списку найцікавіших нових виконавців Європи

Економіка10 години тому

У Києві на Броварському проспекті з’явиться велодоріжка

NewСхід10 години тому

Майже 40 млн грн виділили на житло для переселенців-учасників АТО

Економіка10 години тому

На міський транспорт України планують виділити 250 млн євро

NewСхід11 години тому

До дитячих будинків нового формату на Донеччині направили 400 тисяч

Суспільство11 години тому

В Україні тепер будуватимуть зручні ТРЦ: усі подробиці

Суспільство11 години тому

На Житомирщині для збереження екології поширюватимуть екоторбинки

Технології12 години тому

Українські рятувальники отримають новий пожежний літак

Суспільство12 години тому

У Києві з’явилася нова пам’ятка національного значення

Суспільство12 години тому

Вперше за багато років помиють Стелу Незалежності у Києві

Суспільство13 години тому

“Палаючі очі, жага до життя”: ветерани АТО покажуть шекспірівську виставу англійською

Технології13 години тому

В Україні запустили систему автоматичного обміну даними між держустановами

Технології14 години тому

Україна може отримати безкоштовний роумінг з шістьма країнами

Суспільство14 години тому

В Ізраїлі збиратимуть кошти для сиріт Миколаївщини

Технології14 години тому

Кав’ярні в Луцьку збирають на переробку стаканчики: що з них роблять

Технології15 години тому

Як обміняти пластик на каву у Дніпрі: українська молодь впроваджує інноваційний проект

Технології15 години тому

Українська компанія потрапила до переліку кращих стартапів світу

Технології15 години тому

Поліцейським Київщини передали нові службові автомобілі

Економіка16 години тому

Шпиталь в Ірпені отримав від НАТО медичне обладнання та спецтранспорт

Суспільство16 години тому

У заповідник на Одещину завезли водяних “архітекторів природи”

Економіка16 години тому

На Харківщині планують збудувати завод за 25 млн доларів

NewСхід17 години тому

У Маріуполі хочуть створити багатофункціональний автодром

Технології17 години тому

На Закарпатті зведуть сміттєпереробний завод за новими технологіями

Суспільство17 години тому

Київські студенти організовують благодійний ярмарок заради тварин

NewСхід18 години тому

На Донеччині триває ремонт великого моста через Сіверський Донець

Суспільство18 години тому

У Києві з’явиться ще одна заповідна зона

Економіка19 години тому

З Херсона запускають новий рейс до Болгарії: розклад і ціна

Технології19 години тому

Український стартап, що працює зі штучним інтелектом, залучив 60 млн доларів

Суспільство20 години тому

Як зробити успішний бізнес на грибах

Суспільство1 день тому

Бізнес-бабусі продають сумки через Instagram: історія соціального підприємства Gudzyk

Економіка1 день тому

У Дніпрі канатну дорогу планують перетворити на громадський транспорт

Технології1 день тому

Незвичайні меблі з автозапчастин: як іванофранківець побудував бізнес на мотлосі

Економіка1 день тому

Е-квиток Києва відтепер можна додати в Apple Wallet

Економіка1 день тому

На Тернопільщині триває ремонт доріг

Економіка1 день тому

До самих хмар: хмарочоси в Україні стануть ще вищими

Економіка1 день тому

Один зі столичних арочних мостів стане найбільшим в Європі

Суспільство1 день тому

У Тернополі відкривають унікальний “Дім ветерана”

Економіка1 день тому

У Києві з початку року демонтували 250 незаконних МАФів

Економіка1 день тому

Українська компанія постачатиме полуницю до Франції

Технології1 день тому

На Одещині розпочалися випробування українських ракет

NewСхід1 день тому

У восьми ОТГ на Луганщині відбудуться перші вибори

Суспільство1 день тому

У Києві з’явиться Меморіальний комплекс Героям-киянам

Суспільство2 дні тому

Як і де відновити водійські права за півгодини

Економіка2 дні тому

Миколаїв отримав 23 сучасні автобуси

Економіка2 дні тому

Запорізькі сільські амбулаторії отримали 17 автомобілів

Економіка2 дні тому

Між Україною і Норвегією запрацює пряме авіасполучення

Економіка2 дні тому

На Закарпатті набувають популярності сирні тури

NewСхід2 дні тому

У Маріуполі на переробку зібрали 40 тисяч пластикових кришок

Економіка2 дні тому

НАТО дає Україні 1,5 мільйона євро: деталі угоди

Без рубрики2 дні тому

Скільки перевезень виконав український лоукостер за перший рік роботи?

Суспільство2 дні тому

Найбільший у світі аеропорт почав правильно писати назву столиці України

Технології2 дні тому

“Vodafone” відкриє технохаб у Головпоштамті в Києві

Технології2 дні тому

В Україні запрацює перша студія з віртуальною декорацією

NewСхід2 дні тому

Шестеро жінок на Луганщини отримали почесне звання “Мати-героїня”

Технології2 дні тому

Київські комунальники отримали 221 одиницю нової техніки

Економіка2 дні тому

Німеччина виділила Україні €82 мільйони на реформи

NewСхід2 дні тому

USAID дасть мільйон доларів на будівництво сміттєсортувальної лінії в Лимані

Суспільство2 дні тому

На Кіpовогpадщині pозбудовують унікальний євpопейський паpк

Суспільство2 дні тому

На Володимирській гірці встановили кнопки для екстреного виклику поліції

Економіка2 дні тому

На Київщині запрацювала біогазова станція потужністю 2,4 МВт

Технології2 дні тому

США передали українській армії два контрбатарейні радари

Суспільство2 дні тому

Український фільм про комунальників позмагається за золото Краківського кінофестивалю

Суспільство2 дні тому

Парк Володимирська гірка у Києві готується до відкриття

Економіка2 дні тому

ОТГ можуть отримати гранти до 100 тисяч гривень

Економіка2 дні тому

В Україні зроблять законною працю ріелторів

Суспільство2 дні тому

З’явилася мапа всіх сучасних закладів у Верхньому місті Києва

Технології2 дні тому

В Україні створили нового військового робота

Суспільство1 тиждень тому

“Пташиний” архітектор: майстер із Запоріжжя виробляє унікальні шпаківні

Економіка1 тиждень тому

Як в Україні заробити мільйон гривень на спаржі

Економіка1 тиждень тому

На Вінниччині виробляють елітну молочну продукцію

Технології1 тиждень тому

Українка заробляє на розумних валізах

Економіка1 тиждень тому

Як одна жінка змінила життя всього села

Суспільство1 тиждень тому

У карпатському селі майструють розкішні постоли

Суспільство1 тиждень тому

Як 20-річна дівчина з Чернігова дає друге життя покинутим тваринам

Економіка1 тиждень тому

Натуральний чай із Запоріжжя підкорює український ринок

Економіка1 тиждень тому

Горішки в шоколаді. Як розпочати свій бізнес у 19 років?

Економіка2 тижні тому

У Сумах відкрили фабрику для жінок із нелегкими долями

Економіка2 тижні тому

Подружжя фермерів вирощує на Київщині екзотичні гриби

Економіка2 тижні тому

Фермери на Полтавщині роблять кросівки з конопель

NewСхід2 тижні тому

Як колишній шахтар робить бізнес на чоловічих бородах

NewСхід2 тижні тому

Винаходом хлопця з Луганщини зацікавилися у Microsoft

NewСхід2 тижні тому

Подружжя з Сєвєродонецька заробило на Міноборони 500 000 гривень

Економіка2 тижні тому

Відкрили першу бетонну дорогу в Україні: яка вона?

NewСхід2 тижні тому

Як на Донбасі перетворюють на бізнес занедбані сади

Суспільство2 тижні тому

“Мені у свою”: школярка відучує Вінницю від одноразових горняток

Суспільство2 тижні тому

Пасіка на даху багатоповерхівки: як впровадити бджолярство у великому місті

Суспільство2 тижні тому

Як вареники підкорюють Америку: ТОП-5 ресторанів української кухні в США

Суспільство2 тижні тому

Бердянець власними силами відновлює старовинний будинок

Технології2 тижні тому

Як перетворити Таврію на електромобіль та зекономити 6 тис. грн на паливі

Економіка2 тижні тому

На Волині подружжя заробляє на фундуку 23 000 євро

Економіка2 тижні тому

В Україні відновили унікальні теплоходи “Ракета” на підводних крилах

Суспільство3 тижні тому

Буковинська волонтерка започаткувала рух допомоги людям похилого віку

NewСхід3 тижні тому

Переселенець заснував на Донеччині унікальну футбольну академію

Суспільство3 тижні тому

Де в Україні знаходяться власні Мальдіви?

Суспільство3 тижні тому

У Миколаєві пенсіонер власноруч висаджує кілометрові алеї дерев

Суспільство3 тижні тому

На Тернопільщині унікальна церква створила Український Ватикан

Технології3 тижні тому

Українська пенсіонерка вразила Google

Економіка4 тижні тому

Без хімії та з кондиціонером: на Черкащині збудували найбільшу в Східній Європі кролячу ферму

Економіка4 тижні тому

Як харків’янин навчився заробляти гроші на брухті

Економіка1 місяць тому

Фермер перетворив покинутий сад-смітник на Черкащині на успішне господарство

NewСхід1 місяць тому

Переселенець збудував бізнес на чипсах із помідорів

NewСхід2 місяці тому

Шахтарське містечко на Донбасі заманює туристів “Тролейбусом”

Технології2 місяці тому

Українці розробили розумний шолом для танкістів, який бачить крізь броню

Суспільство2 місяці тому

Як на Волині центр іпотерапії рятує діток із ДЦП

Технології2 місяці тому

Українець виробляє з очерету екопанелі для стін

NewСхід2 місяці тому

Як мама двох дітей у декреті заснувала швейний бізнес

Економіка2 місяці тому

Як на вирощуванні хрону заробити 100 тисяч доларів

Економіка2 місяці тому

Садівник на Одещині заробляє на екзотичних фруктах

Суспільство2 місяці тому

Дві киянки відкрили благодійний магазин для порятунку онкохворих

Суспільство2 місяці тому

Крижане іглу в українських Карпатах: у Буковелі існує унікальний готель

Суспільство2 місяці тому

У Києві люди з інвалідністю печуть кекси для Google

Економіка2 місяці тому

У Сумах готують цукерки з гречки та смаженої цибулі

Суспільство2 місяці тому

Жителька Лисичанська підняла з руїн центр учнівської творчості

Економіка2 місяці тому

Крафтове печиво з Одеси купують в Ізраїлі, Німеччині і Штатах

Економіка2 місяці тому

В Україні побудували завод із фракціонування плазми крові

NewСхід2 місяці тому

Переселенка заснувала на Донбасі ранчо з биками

Економіка2 місяці тому

Сім українських заводів піднялись з економічного дна

Технології2 місяці тому

Українські школярі створили “вічний” блокнот

Технології2 місяці тому

Незрячий український програміст підкорив інтернет

Економіка2 місяці тому

Полтавська фабрика шкарпеток співпрацює із DISNEY

Технології2 місяці тому

Як український фермер кинув виклик агрохолдингам

NewСхід2 місяці тому

Переселенец создал легендарный бренд пива на старой лесопилке

Технології2 місяці тому

На Тернопільщині фермер зібрав радіокеровану електротачку

NewСхід2 місяці тому

Как священник-переселенец в Доброполье воду очищает

Технології2 місяці тому

Українці створили авіасимулятори, які продають у Німеччину за 900 євро

Суспільство2 місяці тому

Завдяки бандуристці про Україну заговорила Італія

Суспільство3 місяці тому

Скульптор із Коломиї майструє гігантських динозаврів

Суспільство3 місяці тому

Водять екскурсії: пенсіонер перетворив під’їзд у Києві на Версаль

Суспільство3 місяці тому

Як село стає центром українського мотоболу

NewСхід3 місяці тому

Переселенка организовала в Старобельске первый центр детского развития

NewСхід3 місяці тому

В Украине создали реабилитационный центр для раненых львов

NewСхід3 місяці тому

Житель Селидово уволился из шахты и делает мебель для Испании

NewСхід3 місяці тому

На Донбассе бывший химик основал сыроварню. Как у него получилось?

Економіка3 місяці тому

Як на Закарпатті вирощують морозостійкі ківі

Суспільство3 місяці тому

Ветерани АТО організували англомовний театр

Суспільство3 місяці тому

Двійник Тараса Шевченка воює в 93-й бригаді на Донбасі

Технології3 місяці тому

У Славутичі спільнокоштом збудують сонячну станцію. Яка вигода?

Тренди