Технології
В українській “зоні відчуження” впроваджують альтернативну енергетику
На території Чорнобильської зони збудують другу наземну сонячну електростанцію, повідомляють у Міністерстві екології та природних ресурсів України.
Проект майбутньої сонячної станції було затверджено наприкінці 2018 року. Він фінансується за кошти уряду Іспанії, сплачені у рамках співпраці з Україною за Кіотським протоколом.
“Це продовження реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, які Україна отримала від Іспанії, переуступивши свої квоти на викиди парникових газів. Єдина умова використання цих коштів – вкладання їх у проекти, які б забезпечували скорочення викидів парникових газів та мали б соціальний ефект і сприяли розвитку відновлюваної енергетики. Фотоелектростанції належать саме до таких. Це в дусі політики Мінприроди щодо перетворення зони відчуження на територію змін та інновацій», – розповіли в Мінекології.
Читайте також: У Чорнобильській зоні збудують першу вітрову електростанцію
Нагадаємо, що наприкінці 2018 року в Прип’яті на території Чорнобильської АЕС вже відкрито іншу сонячну електростанцію. Вона знаходиться на промисловому майданчику Чорнобильської АЕС, над 4-м атомним енергоблоком, що вибухнув 26 квітня 1986 року. Річна продуктивність електростанції становить 1024 МВт*год/рік.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі