Суспільство
В Україні зріс попит на нові легкові авто: п’ятірка найпопулярніших
В Україні зріс попит на нові легкові авто. У лютому 2020 року порівняно з лютим минулого року автівки купували більше на 21%. Про це повідомляє Асоціація автовиробників України (Укравтопром), передає Укрінформ.
“У минулому місяці в Україні на облік було поставлено майже 7 тис. нових легкових автомобілів. Як наслідок, у порівнянні з лютим минулого року, ринок нових авто зріс одразу на 21%”, – йдеться у повідомленні.
Які найпопулярніші?
Згідно з даними асоціації, у лютому 2020 року найпопулярнішою маркою стала Renault, 1223 одиниці автомобілів цієї марки було зареєстровано в Україні минулого місяця. Так чином попит на цю марку зріс на 68% у порівнянні з лютим 2019 року.
Читайте також: В Україні розробляють бюджетний електромобіль: який він буде і скільки коштуватиме
На другому місці за популярністю опинилась марка Toyota, 1089 авто якої було зареєстровано у лютому цього року, що на 52% більше ніж за аналогічний місяць минулого року.
Третє місце посіла марка KIA, машини якої в Україні впродовж лютого цього року зареєстрували 479 раз, що на 20% менше ніж у лютому 2019 року.
На четвертому та п’ятому місцях опинились авто марки Skoda та Nissan, яких було придбано 386 одиниць (на 4% більше ніж у лютому 2019) та 361 одиницю (на 9% менше ніж у лютому 2019) відповідно.
Зазначимо, згідно з даними Укравтопрому, на українському ринку нових легкових автомобілів у лютому 2019 року на облік було поставлено 5,7 тис. машин, що на 2% менше, ніж у лютому 2018 року.
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі