Технології
В Україні запустили переказ грошей у Viber. Як це зробити?
Компанії Mastercard та Rakuten Viber оголосили про запуск в Україні сервісу грошових переказів Moneytou. Як повіддомляє AIN.UA, щоб переказати гроші комусь із знайомих, не потрібно знати номер його карти. Досить, щоб він просто був у списку контактів у месенджері.
Як переказати гроші?
Послуга Moneytou працює з віртуальним гаманцем Masterpass: в нього можна додавати карти будь-яких українських банків. Щоб переказувати гроші в Viber, треба дві умови:
- гроші надсилаються із карти українського банку;
- Viber зареєстрований на номер українського мобільного оператора.
Щоб переказати гроші комусь зі списку контактів у Viber, потрібно у вікні чату в полі над клавіатурою вибрати іконку Gif +, а потім – сервіс Moneytou зі списку.
Читайте також: Українці можуть замовити медичні аналізи в смартфоні: як це зробити
Далі, якщо у користувача не зареєстровані карти в гаманці Masterpass, потрібно це зробити: вказати номер карти, її назву, CVV2-код і термін дії. У процесі реєстрації доступ до даних запросять два сервіси: NeoPay і Edenlab, це – партнери Mastercard.
Після цього в Moneytou можна вибрати опцію «Відправити переказ». Щоб переказати гроші, потрібно буде вибрати карту, з якої спишуться кошти, вказати суму переказу.
Потім – підтвердити відправку повідомлення одержувачу про те, що кошти пішли до нього на карту.
Як отримати гроші?
Одержувач побачить повідомлення в чаті про те, що користувач хоче переказати йому кошти. Щоб отримати їх, він повинен прийняти переклад, натиснувши на повідомлення. Щоб приймати гроші таким чином, одержувач також повинен додати карту або карти в Masterpass.
Максимальна сума одного переказу – 14 900 грн. З кожного перекладу списують комісію: 5 грн + 1% від суми переказу.
Технології
Домовленості з Латвією
Коментарі
Технології
Сюжет гри
Чим займатися у Hunt and Fight
Як пограти
Коментарі
Технології
Збирали генератори та розвозили їх по бомбосховищах
«Коли ми повернулися, першим ділом допомагали людям: розвантажували гуманітарку, розвозили її, підтримували роботу генераторів».
«Треба було відновлювати місто, щоб воно ожило»
«Навіть є відео в інтернеті, коли на білоруському кордоні їде саме брендована машина з Бучі».
10 людей щодня переробляли приблизно 150 тонн сміття
«А ми все інше — будівельне сміття — укладаємо в дороги», — каже Сергій
Інші громади теж побудують такі майданчики
«У нас дуже велика кількість пошкоджених будинків: приватного сектору, багатоповерхівок, підприємств, організацій — і в громадах також. Тому ця станція нам дуже потрібна й на сьогодні, і надалі».
Коментарі