Суспільство
В Україні запустили благодійний фільтр в Instagram, що збирає кошти для дітей-сиріт
До Міжнародного дня захисту дітей фонд «Клуб Добродіїв» разом із діджитал-агенцією FFFACE.ME запустили благодійний фільтр в Instagram.
Про це ШоТам повідомили у пресслужбі фонду «Клуб Добродіїв».
Партнером проєкту став бренд Anex, який за кожне використання фільтру перерахує кошти на допомогу дітям-сиротам та дітям, що опинились у складних життєвих обставинах.
Читайте також: Комбуча, або чайний гриб: 5 українських виробників та де можна купити
Зібрані кошти фонд направить на організацію навчальних програм для дітей, адже основним фокусом «Клубу Добродіїв» є освіта. «Клуб Добродіїв» формує у дітей проактивний підхід до життя та підсилює впевненість у своєму завтра.
Як приєднатись:
- Використати благодійний фільтр «Save childhood magic»;
- Відмітити у сторіз Клуб Добродіїв (@dobrodiy.club) та партнера акції Anex (@anex_baby)
За кожну сторіз, зроблену з 24 травня до 6 червня, бренд дитячих колясок перерахує 20 гривень на допомогу дітям.
Знайти фільтр та допомогти дітям можна за посиланням.
Довідка
Благодійний фонд Клуб Добродіїв з 2011 року допомагає дітям-сиротам і дітям у складних життєвих обставинах. У фокусі діяльності Клубу Добродіїв — освіта. Команда впроваджує навчальні програми, спонукаючи дітей до пізнання і розширення світогляду.
Читайте також: «Тіло бачимо руками». Як незрячі масажистки «Очі Тари» допомагають жінкам долати стрес
FFFACE.ME — українська агенція, що створює Instagram/Snapchat/TikTok-фільтри та комунікаційні проєкти з доповненою реальністю для клієнтів із Східної та Західної Європи, Північної Америки та Центральної Азії.
Anex — європейський бренд дитячих колясок та аксесуарів, місія якого — робити батьківство крутим. Бренд допомагає батькам не загубити себе у новій ролі, а дітям — у затишку та безпеці пізнавати світ.
Нагадаємо, в Україні запустили платформу Ffface Social, що перетворює сторіз у пожертви.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі