Економіка і бізнес
В Україні запрацювала онлайн-перевірка реєстрації авто
Головний сервісний центр МВС представив українцям нову електронну послугу. У два кліки можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспорту. Тож відтепер кожен має змогу переконатися, чи був виданий документ за вказаним номером. Про це інформує прес-служба МВС.
Як сервіс працює?
Сервіс перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу знайдете тут.
Розробники наголошують, що онлайн-сервіс простий у використанні: щоби скористатися ним, достатньо лише ввести серію свідоцтва (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. Якщо ця інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їхніх власників, на екрані з’являться усі дані, вказані на бланку свідоцтва, крім особистих відомостей про власника машини.
Читайте також: Ліцензію маршрутки тепер можна перевірити за фотографією
Сервіс буде корисний не тільки для громадян, а й для бізнесу. Адже можливість самостійно перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу може убезпечити від шахрайства при отриманні транспортних послуг, під час наймання працівників на роботу, оренди та купівлі авто тощо.
Сервіс надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року, її оновлюватимуть щомісяця.
Економіка і бізнес
Які потяги стали флагманськими
- №15/16 Харків – Ясіня. Поїзд назвали на честь видатного театрального діяча Леся Курбаса. Театр митця «Березіль» став культурною візитівкою Харкова;
- №17/18 Харків – Ужгород. На честь 300-річчя від дня народження українського філософа Григорія Сковороди у 2022 році потяг отримав назву «Сковорода».
- №79/80 Дніпро – Львів. Потяг «Січеслав» назвали на честь історичної варіації перейменування міста Дніпро у 1918 році.
- №91/92 Київ – Львів. Поїзд має назву «Леополіс», він повністю складається з нових вагонів, які збудували під час війни.
- №105/106 Київ – Одеса. «Чорноморець» — це головний поїзд Одеського депо з історичною назвою.
Як облаштували вагони
Музичний супровід
- «Сковорода» — «Паровоз» Євгена Хмари;
- «Леополіс» — «Місто весни» у виконанні «Один в каное» та «Океан Ельзи»;
- «Січеслав» — «Доброго вечора, ми з України» гурту PROBASS & HARDI;
- «Лесь Курбас» — інструментальна версія «Черемшини»;
- «Чорноморець» — мелодія «Край Чорного моря» Табачникова.
Коментарі
Економіка і бізнес
Врожай батату зібрали на Одещині в Білгород-Дністровському районі. Картоплю на семи гектарах вирощувало фермерське господарство «Буджак».
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
За словами керівника господарства Олексія Згіріна, сорт батату «Борегард» вирощували за допомогою новітніх технологій. Аграрії використовували безвірусний посадковий матеріал, що дозволило зменшити кількість хімічних обробок і покращити якість овочів.
Читайте також: Київський заклад створив символічну ялинку з українських колосків (ФОТО)
«Одеський регіон стає осередком інноваційного агробізнесу. Однією з таких цікавих новинок є вирощування батату, або солодкої картоплі. Ще кілька років тому цей коренеплід був екзотикою, а сьогодні — зайняв своє місце в меню багатьох ресторанів та сімейних застіль»‚ — написав Олег Кіпер.
Як вказують у галузевому виданні AgroReview, раніше в Україні батат вирощували переважно на Херсонщині, але на невеликих площах.
Нагадаємо, що В Україні запустили цифровий сервіс єРослинництво: для чого він потрібен.
Фото обкладинки: Freepik
Коментарі