Суспільство
В Україні з’явиться перший гастрогід «Дороги гурманів. 100 крафтових місць України»
До 30-річчя Незалежності України усі охочі побачать гастрономічну карту невеликих фермерських господарств.
Про це ШоТам повідомила команда Havas PR Kyiv.
За їхньою інформацією, проєкт «Дороги гурманів» познайомить шукачів нових смаків з місцевими виробниками крафтової їжі.
Яка крафтова Україна на смак?
Локальних фермерських господарств та виробництв з кожним роком стає дедалі більше. Дехто вже налагодив збут продукції великим торговельним мережам, а хтось тільки починає свій шлях зі знайомства з українцями під час проведення тематичних фестивалів. Проєкт «Дороги гурманів» допоможе виробникам знайти поціновувачів справжньої української продукції, а мандрівникам — познайомитись з крафтовою їжею прямо на місці її виробництва.
Читайте також: «Здорова їжа — здорові родини». Як біопрепарати від БТУ-ЦЕНТР безпечно позбавлять овочі від шкідників
Туристи завдяки новій їжі та напоям яскравіше запам’ятовують свої поїздки. Вони привозять із подорожей смаколики, щоб пролонгувати свої враження та емоції. Частіше мандрівники влаштовують гастротури лише по закладах міст. Тому гастрогід «Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» допоможе отримати яскраві гастрономічні враження саме від фермерських господарств та невеликих виробництв.
Як виглядатиме гастрогід?
Це буде зручний друкований путівник та сайт з гастрономічною картою найяскравіших представників крафтових виробництв з різних куточків країни. Друкований гастрогід складатиметься із п’яти розділів:
- «Центр і Північ»,
- «Карпати»,
- «Захід»,
- «Південь»,
- «Схід».
Путівник об’єднає крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м’яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.
Читайте також: Сироварня на вогні: як українка заснувала бренд Formaggio olive і використала європейський досвід
У гастрогіді «Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» будуть зібрані не всі крафтові виробники України — їх набагато більше ніж 100. До того ж, кожен рік з’являються нові ферми. А вже наявні — відкривають свої двері для гостей. Тому разом із друкованим гастрогідом буде створено сайт. Додати своїх улюблених локальних виробників на першу в Україні гастрокарту крафтової їжі може кожен бажаючий, заповнивши форму на лендингу dorogygurmaniv.com.
Проєкт створений з метою розвитку гастротуризму в Україні та формування знання про крафтових виробників. Слідкуйте за підготовкою першого гастрогіду «Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» в Instagram та Facebook, а також на вебсторінці проєкту.
Інформаційна довідка
Проєкт «Дороги гурманів» створений групою компаній RDS як подарунок українцям до 30-річчя Незалежності. RDS виконує повний спектр дорожньо-будівельних робіт та входить до ТОП-3 компаній в Україні. Будуючи уже 15 років автошляхи, компанія покращує інфраструктуру заради розвитку держави. RDS як соціально відповідальний бізнес має на меті — надати кожному українцю можливість подорожувати якісними дорогами та відвідати найсмачніші куточки нашої країни.
Нагадаємо, створили перший рослинний стейк українського виробництва GreenBeefSteak.
Як ми повідомляли раніше, киян запрошують на гастрономічний фестиваль крафтових виробників True&Local.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі