Суспільство
В Україні з’явилась нова мережа зарядок для електромобілів
Мережа зарядних станцій для електромобілів STRUM змінила назву на YASNO E-mobility. Про це повідомляє видання Центр транспортних стратегій.
Нові послуги
Також бренд розширив перелік своїх послуг. Крім швидкої зарядки, власники електромобілів тепер можуть придбати зарядні станції для домашнього та корпоративного використання.
“Наша мережа зарядок стала частиною великого роздрібного бренду YASNO, який поставляє електроенергію й енергоефективні рішення для 3,5 мільйонів клієнтів в Києві, Дніпропетровській і Донецькій областях. Ми прагнемо зробити послуги з електромобільності доступнішими і ближчими для наших клієнтів, і надаємо їм комплексні рішення в поєднанні з продуктами з енергоефективності”, – зазначив директор з розвитку бізнесу YASNO Олександр Онищенко.
Читайте також: На Хмельниччині запрацює служба таксі на електрокарах
Де шукати?
Нині власники електромобілів можуть зарядитися за 20-40 хвилин на 23 швидких зарядних станціях мережі YASNO E-mobility в Києві, на автодорогах Київ-Одеса, Київ-Львів і Київ-Полтава.
Відзначається, що зарядні станції і мобільний додаток вже також є в новому дизайні.
Зазначимо, що в листопаді компанія ДТЕК “Донецькі електромережі” вивела на ринок новий енергетичний бренд YASNO, який об’єднав послуги з роздрібної постачання електроенергії та рішень у сфері енергоефективності та електромобільності.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі