

Економіка і бізнес
В Україні вироблятимуть чіпси і шоколадки з амаранту
Українська компанія Healthy Generation планує запустити у виробництво чіпси і шоколадки з амаранту, а також варіанти продукції фітнес-харчування коктейлі, суміші, каші. Про це повідомляє Agravery.com.
Як розповів засновник торгової марки Healthy Generation Андрій Сазоновський, на сьогодні компанія випускає дві лінійки макаронної продукції. Перша — це макарони пшеничні цільнозернові, виготовлені з твердих сортів пшениці з домішками гречаного або амарантового борошна. Друга — безглютенові макарони. Для їх виробництва використовуються рисове борошно, амарантове борошно, гречане борошно, овочевий сік із зелені, томатів, буряка.
Читайте також: Одеситка винайшла хліб для схуднення
Компанія також виробляє іншу продукцію — сухі сніданки нового покоління AIR Yummy, які виготовляються з повітряного амаранту, шоколаду, горіхів та сухофруктів.
Крім того, у асортименті є шліфована амарантова крупа HomeSuperFood. В продукції відсутні цукор, глюкозний сироп, фруктоза, пальмові олії, модифіковані добавки, рафіноване борошно, та інші компоненти, які здатні зашкодити здоров’ю.
Що варто знати про амарант?
Рослина амарант за оцінками продовольчої комісії при Організації Об’єднаних Націй визнана найперспективнішою культурою XXI ст. за її цілющі та харчові властивості. Амарант все ширше застосовується у харчуванні, медицині та косметології. У ньому міститься велика кількість вітамінів, амінокислот, корисних мінералів і мікроелементів.
За користю для організму амарант порівнюють із материнським молоком. Він підвищує імунітет, відновлює клітини і протидіє онкозахворюванням, омолоджує організм, сприяє загоєнню ран та припиненню запальних процесів, очищає судини, покращує жіноче здоров’я, лікує проблеми шлунково-кишкового тракту та нервову систему. У косметології олію амаранту застосовують для схуднення, при захворюваннях шкіри та для відновлення волосся. Рослину широко використовують і в сільському господарстві. Із неї виготовляють поживний корм для тварин, який сприяє на 30% збільшенню приросту порівняно з використанням інших кормів.
Амарант широко застосовують у харчуванні та лікуванні народи Америки, Африки, Єгипту, Близького Сходу, Індії та Китаю.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay