Суспільство
В Україні видали онлайн-посібник з реклами для початківців
В Україні видали онлайн-посібник з реклами для початківців автора Сергія Трухімовича.
Підручник допоможе дізнатися більше про рекламу на реальних прикладах і кейсах. Як стверджує автор, щоб вивчити рекламу однієї книги точно замало, втім, одного посібника буде цілком достатньо для хорошого початку.
У посібнику можна знайти базові знання з реклами, щоб швидко знаходити те, що потрібно. Зокрема матеріали, щоб складати іспити, відеолекції зі зручним таймкодом, щоб зрозуміти «як» і «чому» працює реклама.
Читайте також: Трагедія чи перемога? Дізнайся правду про бій під Крутами та зруйнуй історичні міфи (ТЕСТ)
Також там є:
- близько 300 прикладів, щоб надивитися реклами: зашкварної, геніальної, зухвалої, скандальної;
- конкретні практичні завдання, щоб тестувати свої вміння на власних брендах або компаніях;
- реальний рекламний проєкт, щоб ваша перша рекламна кампанія була вдалим досвідом.
Автор підручника – Сергій Трухімович у рекламі з 2004-го року. Свій власний досвід та кейси трансформує у прості та зрозумілі методики та навчальні курси. Гостьовий викладач з реклами в Українському Католицькому Університеті (м. Львів) та в Університеті Короля Данила (м. Івано-Франківськ).
Ознайомитися з підручником можна за посиланням
Нагадаємо, українське видавництво відзначили в Лондоні за книжки про бізнес.
Фото: crespo.com.ua.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі