Технології
В Україні відбудеться конкурс інженерних стартапів
В Україні пройде конкурс інженерних стартапів Vernandsky Challenge. Про це повідомляє Ресурсний центр Гурт.
Які умови конкурсу?
Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток стартапу в еквіваленті 2 млн грн. У конкурсі можуть взяти участь проекти на різних стадіях: від ідеї до робочого прототипу.
У фокусі інтересів:
- space technologies: ракети, системи для запуску, супутники, космічна інженерія
- active bioelectronics: біотехнології в медицині, протези та екзоскелети, медичні гаджети, медичне устаткування.
Щоб взяти участь у конкурсі, завантажте заявку на сайті, заповніть її та надішліть на пошту: talent@vernadskychallenge.com .
Заявки приймаються до 20 березня 2019 року. Фінал, до якого увійдуть 10 найкращих проектів, відбудеться 17-18 квітня у рамках Noosphere Space Summit.
Що відомо про цей конкурс?
Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року. Мета конкурсу – допомогти талановитим інженерам розвивати інноваційні продукти. За цей час переможці отримали 7 млн грантових коштів. 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши “школу конкурсу”, стали учасниками CES та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва.
Читайте також: Український бренд переміг у конкурсі маркетинг-революціонерів
Нагадаємо, 14 лютого відбувся запуск найбільшого щорічного конкурсу ІТ-проектів у сфері відкритих даних в Україні – Open Data Challenge. Конкурс покликаний залучити розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем суспільства в будь-якій галузі.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі