Суспільство
В Україні пропонують створити ретроавтомобіль Ф1
Український проект Miracle Auto прагне створити автомобіль для доріг загального користування, який виглядатиме як болід Формули 1 1950-х років.
Про це пише motorcar.
«Для тих, хто обожнює швидкість, відкриті кабіни та дух перегонів є гарна новина. Проект Miracle Auto пропонує створити справжній болід Ф1, яким можна буде легально їздити звичайними дорогами», – йдеться у повідомленні.
Автомобіль під назвою Miracle the One має передати відчуття болідів, які були ще на початку створення сучасної Ф1: коли машини Mercedes w196 та Maserati F250 боролись між собою.
Читайте також: Типи токсичних людей: як їх розпізнати та захистити себе
Проте ретроболід пропонують осучаснити та зробити його електрокаром. Крім того, автомобіль має отримати інші сучасні технології:
- титанову раму,
- карбоновий кузов,
- надлегкі,
- ефективні електродвигуни.
Розробник проекту електричного ретроболіда планує на 70% використовувати комплектні запчастини з України, а інші деталі будуть імпортовані.
Серед зазначених технічних даних вказана:
- потужність у 220 кВт (300 к.с.),
- ємність батареї у 50 кВт-год,
- розрахунковий пробіг на одному заряді до 500 км.
Планується виробити 500 автомобілів, кожен з яких коштуватиме 105 тисяч доларів.
Читайте також: Сім українських брендів текстилю з льону
Звісно, проблема реалізації цього проекту ховається у грошах. Для початку інвесторам пропонується зробити мінімальний вклад у сумі 20 тисяч доларів, а для старту проекту необхідно, за оцінками розробників, 200 тисяч доларів.
Всі охочі підтримати проект можуть зробити це «уподобаннями» або грошима на порталі startup.ua.
Читайте також: Бізнес 18+. Як відкрити секс-шоп та стати дистриб’ютором товарів для дорослих в Україні — досвід
Нагадаємо, в Україні розробили унікальне авто для боротьби з коронавірусом.
Також у мережі показали нову українську вантажівку з інноваційним електродвигуном.
Окрім того, в Україні створили унікальний вахтовий автобус.
Як ми писали раніше, у мережі показали український позашляховик «Осавул».
Головне фото: motorcar.com.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі