Суспільство
В Україні почала працювати перша білоруська онлайн-школа
В Україні запустили першу білоруську онлайн-школу, яку організували білоруські біженці. Тут зможуть видавати документи державного зразка України.
Про це повідомила організаторка школи, білоруська акторка та лідерка рок-гурту Naka Анастасія Шпаковська, передає Громадське.
В інтерв’ю «Радіо Свобода» вона розповіла, що школа перший тиждень працюватиме у тестовому режимі. Наразі у ній всього двоє учнів — діти самої Шпаковської. Проте до них вже у понеділок, 9 листопада, зможуть долучитися інші діти.
Читайте також: Можливості стукають в двері: топ-10 телеграм каналів з віддаленою роботою
Що відомо про навчання?
Білоруська онлайн-школа юридично приєднана до двох приватних українських шкіл. Вчителі цих закладів викладатимуть основну навчальну програму для учнів російською мовою. Шпаковська пояснює ㅡ це тому, що зараз важко знайти українського вчителя, який би викладав українську шкільну програму білоруською мовою.
«З інших предметів у нас є лише два варіанти ㅡ або російська, або українська мова викладання. Ми вибрали російську, бо діти вже вчились російською мовою в Білорусі», ㅡ сказала Шпаковська.
Залучення українських викладачів дозволить учням онлайн-школи отримати український сертифікат державного рівня. Організаторка зазначила, що у школі будуть сформовані класи з 4 по 10 з поглибленим вивченням математики, англійської мови та програмування.
За словами організаторки, така школа ㅡ необхідність для білоруських сімей, які змушені були мігрувати з країни через політичну ситуацію.
Нагадаємо, з початком протестів у Білорусі до України тікають незгодні з режимом Олександра Лукашенка та ті, кого переслідує білоруська влада. Загалом виїжджають найактивніші люди: студенти, фахівці IT та інтелігенція.
Фото:
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі