

Можливості
В Україні оголошують грантовий конкурс на підтримку громадського сектору в умовах війни
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Фонд Східна Європа (ФСЄ) оголошують грантовий конкурс для громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, що постраждали від війни.
Про це повідомляють на сайті ФСЄ.
Про конкурс
Програма «Разом ми – Шелтер» реалізується ФСЄ за підтримки Гуманітарного фонду для України та спрямована на підвищення спроможності українських громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, які постраждали від війни.
«Місія Фонду Східна Європа – трансформувати Україну в державу, яка служить людям та їх захищає», – кажуть організатори.
Для кого
Грантовий конкурс розрахований на організації громадянського суспільства (ОГС), а саме: благодійні організації, громадські об’єднання, які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.
Читайте також: В Україні запустили платформу для співпраці українських та світових креативних агенцій під час війни
Звертайємо увагу, що конкурс діє лише в таких регіонах: Дніпропетровська, Київська, Львівська, Харківська та Херсонська області.
До розгляду не прийматимуть заявок від суб’єктів підприємницької діяльності (враховуючи юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), органів державної влади, місцевого самоврядування, політичних партій, а також релігійних організацій.
Умови
Діяльність у межах проєктів може здійснюватися за такими напрямками:
- Виконання ремонтних робіт у тимчасових прихистках, де проживають внутрішньо переміщені особи, з метою покращення житлових умов ВПО.
- Закупівля побутової техніки та меблів для прихистків (на суму, яка не перевищує 30% від загального бюджету).
- Інформування громадськості про хід реалізації проєкту та про потреби бенефіціарів.
Критерії відбору
Зазначається, що усі заявки, подані на конкурс, розглядатиме та оцінюватиме незалежна комісія експертів, на основі таких критеріїв оцінювання:
- відповідність запропонованої діяльності пріоритетам програми;
- розуміння потреб бенефіціарів;
- можливість охопити значну кількість бенефіціарів;
- попередній досвід проведення аналогічної або схожої діяльності;
- спроможність впроваджувати проєкт у визначених географічних районах у поточних умовах та мати відповідні спеціальні знання та фахівців для реалізації проєкту (керівник проєкту, фінансовий спеціаліст / бухгалтер (досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку не менше двох років) та інші фахівці відповідно до потреб проєкту).
Читайте також: МОМ оголошує грантовий конкурс для організацій, що працюють з ветеранами
Фінансування
Максимальний бюджет одного проєкту – 1 100 000 грн. Мінімальний бюджет проєкту – 900 000 грн.
Тривалість проєктів: від 3 до 5 місяців.
Як взяти участь
Для участі у програмі заявникам потрібно подати заповнені:
- аплікаційну форму Shelter;
- бюджет проєкту Shelter;
- лист підтримки від органу місцевої влади;
- лист підтримки від керівництва прихистку та установи, на балансі якої перебуває прихисток.
Шаблони форм можна знайти на сайті фонду.
Заповнені заявки разом із бюджетом та листами підтримки мають бути надіслані на пошту [email protected]. Прохання вказувати в темі листа «Заявка на конкурс грантів для облаштування прихистків для ВПО».
Дедлайн
Заявки прийматимуть до 2 квітня 2023 року включно. Початок реалізації проєктів очікується орієнтовно 20 травня 2023 р..
Нагадаємо, Український фонд стартапів (УФС) запустив грантову програму для інноваційних проєктів, які наближають нашу перемогу.
Крім того, уряд Німеччини компенсує українським ММСП (мікро-, малі та середні підприємства) 30% вартості інвестиційних проєктів.
Фото: pixabay.com

Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
ГО «Горизонт змін» запрошує представників громадських та волонтерських організацій на безоплатний онлайн-курс «SММ та копірайтинг».
Про це повідомили на фейсбук-сторінці організації.
Про курс
«Громадським та волонтерським організаціям завжди необхідно розповідати про результати своєї роботи, а також – залучати нових прихильників та однодумців до своїх активностей», – кажуть організатори.
На онлайн-курсі «SММ та копірайтинг» учасники дізнаються як робити це все через соціальні мережі. В межах курсу проведуть 14 лекцій та 14 тематичних консультацій, практичні заняття та зустрічі з розбором домашніх завдань.
Для кого
Взяти участь запрошують представників та представниць громадських та волонтерських організацій.
Читайте також: Громадські організації можуть отримати до $70 тис. на протидію кібербулінгу серед молоді
Чого навчають
В межах курсу учасники дізнаються:
- що таке SMM та навіщо він потрібен;
- як розробляти SMM-стратегії;
- як створювати круті картинки для дописів без допомоги дизайнера;
- як працювати із фейсбуком та інстаграмом;
- як налаштовувати рекламну кампанію, таргетовану рекламу та збирати аналітику;
- що таке мистецтво нетворкінгу;
- як використовувати копірайтинг та сторітелінг;
- що потрібно для просування бренду громадського діяча;
- як побудувати ефективну комунікацію із підписниками вашої організації.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити гугл-форму до 26 червня 2023 року. Сам курс розпочнеться 4 липня 2023 року.
Нагадаємо, U-LEAD запрошує українські громади до участі у програмі з обміну досвіду «Розробка Програми інтеграції ВПО в громаду».
Крім того, українок запрошують взяти участь у безоплатній навчальній програмі про використання громадських технологій для вирішення проблем громад.
Фото: unsplash.com
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Команда Career Hub ГО Центр «Розвитку КСВ» запрошує українських волонтерів навчитися кар’єрному консультуванню.
Про це повідомляє ШоТам.
Про програму
Навчання проведуть в межах Проєкту «Навчаємо карʼєрному консультуванню волонтерів та волонтерок».
Кар’єрне консультування – можливість продовжувати так само допомагати людям і забезпечувати себе фінансово, поєднувати волонтерство з роботою і водночас – реалізувати себе у перспективному напрямку, який може стати роботою мрії.
«Програма “Спільнодія” – це спеціалізовані програми навчання та підготовки в офлайн- та онлайн форматах, програма малих грантів для ОГС, створення прозорих та адекватних правил для сприяння волонтерській діяльності. І саме завдяки цій підтримці ми прагнемо сприяти розвитку потенціалу волонтерських груп та популяризації волонтерства в Україні», – розповідає Тетяна Мазур, менеджерка програми «Спільнодія».
Читайте також: Стартував терміновий грантовий конкурс для громадських організацій, які надають допомогу на Херсонщині
Проєкт «Навчаємо карʼєрному консультуванню волонтерів та волонтерок» спрямований на:
- практичне навчання волонтерів/-ок навичкам карʼєрного консультування;
- посилення волонтерської спільноти через здобуття професійних знань та навичок у цій галузі;
- надання ними у майбутньому безоплатних карʼєрних консультацій для сприяння працевлаштуванню або відновленню підприємницької діяльності постраждалого від війни населення, зокрема ВПО.
«Проєкт “Навчаємо карʼєрному консультуванню волонтерів та волонтерок” не лише надає можливість здобути цінний досвід у сфері волонтерства, а й пропонує волонтерам і волонтеркам унікальну можливість розвивати навички та знання, необхідні для успішної кар’єри», – розповіла Юлія Лошакова, координаторка проєкту.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь у проєкті потрібно до 25 червня 2023 року заповнити гугл-форму. Саме навчання розпочнеться у липні 2023 року в онлайн-форматі.
Проєкт «Навчаємо кар’єрному консультуванню волонтерів та волонтерок» організовано Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ» у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Нагадаємо, в Україні запускають інтенсивну навчальну програму Export Consultants Mastery для експортних консультантів.
Окрім того, програма USAID «Мріємо та діємо» оголошує грантовий конкурс проєктів, спрямованих на підсилення навичок кібергігієни та протидії кібербулінгу серед молоді.
Фото: unsplash.com
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
В Україні запускають інтенсивну навчальну програму Export Consultants Mastery для експортних консультантів.
Про це повідомили на сайті Дія.Бізнес.
Про програму
Export Consultants Mastery – це інтенсивна довгострокова навчальна програма для експортних консультантів, яка допоможе розвинути та покращити компетенції індивідуальної консалтингової діяльності, а також створити власну компанію.
«Професійність тренерів, інтенсивність навчання, кількість виконаних практичних завдань на основі реальних компаній дають змогу прирівнювати програму до ступеня Masters degree в найкращих європейських університетах», – кажуть організатори.
Зазначається, що учасники програми, які успішно завершать навчання, отримають сертифікати міжнародного зразка від Visionest Institute (Estonia).
Для кого
Участь можуть взяти люди, які зацікавлені розпочати або розвинути власну професійну консультаційну діяльність у сфері експорту, зокрема:
- менеджери та директори з експорту, які готові розпочати власну консультаційну діяльність;
- поточні консультанти з експорту та міжнародної торгівлі або суміжних сфер (бізнес, маркетинг тощо);
- представники державних установ, регіональних адміністрацій, міських рад, які відповідають за розвиток бізнесу та міжнародної торгівлі;
- представники центрів підтримки МСБ, торгово-промислових палат, агенцій з розвитку, громадських організацій, у зону відповідальності яких входить підтримка бізнесу та розвиток експортної діяльності.
Чого навчають
В межах програми передбачено:
- 8 місяців навчання, 7 освітніх модулів та інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Великобританії, Німеччини та Фінляндії;
- онлайн-сесії, індивідуальні консультації з менторами та експертами;
- 15+ нових навичок з експорту та консультування;
- потужний нетворкінг тощо.
Читайте також: На Київщині українок запрошують на безоплатні курси перекваліфікації
Крім теоретичних знань, учасники набудуть унікального практичного досвіду роботи з українськими компаніями. Зазначається, що навчання буде проходити в гейміфікованому форматі, що дозволить розвинути практичні навички реального консультаційного досвіду.
Як взяти участь
Подати заявку на участь можна до 13 липня 2023 року на сайті Дія.Бізнес.
Нагадаємо, підприємці, які зазнали суттєвого негативного впливу війни можуть отримати безкоштовні експертні консультації для бізнесу.
Окрім того, в Україні проведуть безоплатні консультації для підприємців щодо стабілізації та розвитку бізнесу.
Фото: unsplash.com