Економіка і бізнес
В ОТГ до кінця року створять 122 ЦНАПи
У Києві підписали меморандуми 122 ОТГ з усіх областей України про початок впровадження фази Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП). Про це повідомляє Укрінформ.
Відкриття нових ЦНАПів планується до грудня 2019 року, в межах програми створять понад 1000 робочих місць.
Окрім цього, буде встановлено 18 електронних систем управління чергою в ЦНАП, закуплять 1865 персональних комп’ютерів для ЦНАП та 1500 одиниць техніки. Шість із 122 запланованих Центрів будуть мобільними, тобто зможуть надавати послуги громадянам “на виїзді”. Також коштом громад буде збудовано 4 нові приміщення ЦНАП.
Читайте також: На Київщині ОТГ запроваджує страхову медицину
ОТГ під час реалізації проекту отримають інституційну допомогу, навчання персоналу, допомогу в розробленні моделі ЦНАП, визначення кількості та груп адмінпослуг. Їм також буде надана допомога у придбанні офісної техніки, меблів тощо для приміщень Центрів.
Адмінпослуги для 2 мільйонів людей
“Сьогодні підписано 122 меморандуми про створення ЦНАПів. Наша мета до 2020 року створити разом з Програмою «U-LEAD з Європою» 600 ЦНАП по всій Україні, в яких громадянам будуть надаватися сучасні, якісні адміністративні послуги. Таким чином громади демонструють успішність реформи децентралізації”, – зазначили у Мінрегіонбуді.
У проекті візьмуть участь 122 громади, в тому числі 10 ОТГ з Донецької та Луганської ОТГ. Це дозволить надавати адміністративні послуги в тергромадах більш ніж двом мільйонам громадян.
Програма «U-LEAD з Європою» фінансується спільно Європейським Союзом і державами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і підтримує реформу децентралізації та її секторальні напрямки.
Економіка і бізнес
Як виникла ідея
Що відомо про продукцію та як її придбати
Довідка про бренд
Коментарі
Економіка і бізнес
З чого складається фінансовий пакет
- позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку (IBRD) на 283 мільйонів доларів;
- позику на 300 мільйонів доларів за спеціальною програмою для відновлення України та Молдови кризового фонду Міжнародної асоціації розвитку (IDA);
- грант на десять мільйонів доларів від Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України Світового банку (URTF).
Коментарі
Економіка і бізнес
Підсумки програми за жовтень
- нарахували 125 мільйонів гривень кешбеку;
- три мільйони українців приєдналися до програми;
- випустили 3,2 мільйона карток Нацкешбеку;
- понад півтори тисячі виробників внесли до програми 300 тисяч товарів.
Як отримувати кешбек
- Відкрити картку для виплат Національний кешбек у відділенні банку, його сайт чи застосунок. У програмі беруть участь ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк, Банк Кредит Дніпро та Кліринговий Дім.
- Надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з карток, якими користувач купує товари.
- У застосунку «Дія» в розділі «Сервіси» активувати картку «Національний кешбек» для виплат.
Коментарі