Суспільство
В іспанському Соборі Саграда Фамілія запустили україномовний аудіогід (ВІДЕО)
У музеї «Собор Саграда Фамілія» в Барселоні в Іспанії запрацював україномовний аудіогід.
Про це повідомили у пресслужбі глави держави.
«Ми запускаємо 30-й аудіогід у дуже особливому місці. Українська звучатиме в історично визначному й культовому музеї – «Соборі Саграда Фамілія», перший камінь у фундамент якого був закладений ще в 1882 році. Для поширення української мови світом присутність в інституції такого масштабу – це надважливий крок», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Куди українці їздять під час пандемії? Тенденції закордонних мандрівок
Зазначається, що музей «Собор Саграда Фамілія» відомий тим, що спочатку його будівництвом займався архітектор Франсіско дель Вільяр, який і розробив первинний проєкт у неоготичному стилі.
Потім дель Вільяр покинув проєкт, а керівництво перебрав Антоніо Гауді.
Гауді пропрацював над створенням собору Саграда Фамілія 40 років свого життя й наразі музей перебуває на фінальній стадії будівництва, яке планують завершити у 2026 році.
Читайте також: Крокодили, страуси та буйволи: топ незвичайних українських ферм, які варто відвідати кожному
Робота над україномовним аудіогідом тривала з лютого 2021 року в межах проєкту культурної дипломатії.
Раніше були запущені україномовні аудіогіди у Північній Македонії, Великій Британії, Кенії, Греції та інших країнах світу.
Нагадаємо, Google запрошує туристичний бізнес Чернігівщини на безкоштовні тренінги.
Як ми повідомляли раніше, на залізничному вокзалі в Києві відкрили новий інформаційний центр для туристів.
Головне фото: strelkamag.com.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі