Ви читаєте:
В Ірпені відновили крафтову майстерню від захисників України (ВІДЕО)
3хв на читання
Назад

В Ірпені відновили крафтову майстерню від захисників України (ВІДЕО)

11 Жовтня 2023, 11:38
Марина Конопльова
Поділилися
0

Захисники з Ірпеня відновили розбиту росіянами майстерню, щоб фінансово підтримувати власні підрозділи. Вони власноруч створюють склянки та чарки з кулями, ножі, браслети й інші аксесуари та сувеніри, а гроші з продажів передають на ремонт автівок, а також закупівлю дронів та приладів нічного бачення.

Про історію оборонців розповідає ШОТАМ.

Захисники з Ірпеня в перервах між ротаціями відкрили майстерню, щоб заробляти на допомогу побратимам. У цеху вони створюють крафтові вироби: склянки та чарки з кулями, ножі, браслети, різні сувеніри.

Є навіть БДСМ-вироби — пікантна родзинка майстерні. Ідея обладнати майстерню BatArt з’явилася ще у 2019 у ветерана АТО Андрія Несмачного. Тоді він з побратимами почав працювати, аби допомогти з лікуванням пораненим воїнам.

Читайте такожЧому підприємці мають цікавитися своїм бізнесом? Повчальна історія з власного досвіду

На початку повномасштабної війни росіяни розбили майстерню, а хлопці знову стали на захист України. Між ротаціями Андрій з командою відбудував майстерню та поновив її роботу!

Тепер тут працюють захисники, які перебувають у відпустці, на ротації або на відновленні. Гроші з продажів ідуть на ремонт авто для побратимів, купівлю дронів і тепловізорів.

У майбутньому хлопці планують розширити майстерню та виробляти кераміку. Підтримайте майстерню! Замовляйте вироби, зроблені руками наших захисників!

Нагадаємо, у Житомирі як арт-терапію відкрили ветеранську майстерню.

Також дивіться відео, як закохані створюють прикраси з відпрацьованих гільз.

По темі
Читайте також

Магія українського Різдва: 8 книг для зимових вечорів

#ШОТАМ зібрав добірку з восьми світлих українських книжок, які передають дух Різдва та повертають віру в дива....
11 Грудня 2025
01:41
Солодкий символ Донеччини: історія Олени та традиції шишкового варення

Солодкий символ Донеччини: історія Олени та традиції шишкового варення

13 годин тому
01:40
Рятувальник з Британії став воїном в Україні

Рятувальник з Британії став воїном в Україні

13 годин тому