Суспільство
USAID презентує в Україні нову технологію експорту зерна. Що відомо
Проєкт USAID «Економічна підтримка України» 30 березня запрошує експортерів зернових та олійних культур дізнатися про нову технологію експорту зерна.
Про це повідомляє USAID.
Для збільшення обсягів експорту, зокрема об’ємів перевезення зерна залізницею, Проєкт USAID пропонує використовувати нову технологію – великі багаторазові м’які контейнери (максібеги).
В один максібег вміщується 14 тонн зерна. Наразі їх вже успішно використовує компанія «Agromino». Завдяки їй експортер зможе оперативно відвантажувати зерно своїм клієнтам і відправляти його залізницею до країн Європейського Союзу.
Читайте також: Як створити рекламу, яку любитимуть? Кейс агенції Bickerstaff.369, яка перейменувала «Галичину» на «Донбас» і «Крим»
«Під час повномасштабного вторгнення Росії, в умовах блокування морських портів України Росією така можливість може допомогти в експорті зерна та збільшити об’єми його вивозу залізничними шляхами», – йдеться в повідомленні.
Про захід
Захід буде цікавим для агровиробників, зареєстрованих в Україні, які мають власні потужності та експортують зерно не менше 200 000 тонн на рік.
Під час заходу виробник максібегів – компанія з Дніпра «Arivapak» – розповість про особливості цих мішків, їх характеристики, агроекспортер «Agromino» поділиться досвідом їх використання.
Проєкт USAID закупив 800 максібегів, які може передати зацікавленим експортерам зернових та олійних культур. Охочих запрошують приєднатись до заходу, щоб більше дізнатися про нову для України технологію, досвід використання максібегів та мати можливість подати заявку на їх безкоштовне отримання.
Як долучитись
Для того, щоб зареєструватись, необхідно заповнити цю онлайн-форму.
Про максібеги
Максібеги – авторська розробка «Arivapak», об’ємом 14 тонн. Такі понад 10 років використовують у країнах Європейського Союзу та США для транспортування сипучих вантажів. Проте для України використання їх для перевезення зерна – це нова технологія.
Мішки виготовлені із полімерної тканини, гарантують герметичність вантажу (зерна) та його захист під час транспортування. Цю технологію використання мішків проєкт USAID планує розповсюджувати серед інших агровиробників, щоб збільшити економічні показники у зерновій логістиці, що дуже важливо для зміцнення економіки України під час повномасштабного вторгнення Росії.
Нагадаємо, проєкт USAID «Економічна підтримка України» закупив для компанії-агроекспортера «Agromino» 250 мішків для транспортування зерна.
Також ми повідомляли, що Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про партнерство з трьома компаніями, щоб допомогти Україні подолати проблеми експортної логістики через війну.
Фото: unsplash.com
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі