

Економіка і бізнес
USAID починає підтримку ініціативи Spend With Ukraine, спрямовану на збільшення експортних продажів українських брендів
USAID починає підтримку ініціативи Spend With Ukraine, спрямовану на збільшення експортних продажів українських брендів, а також на створення іміджу України як прогресивної держави з унікальними та прогресивними продуктами і послугами.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Ініціатива Spend With Ukraine має онлайн-платформу spendwithukraine.com, засновану у квітні 2022 року.
Платформа пропонує охочим купувати українські продукти та сервіси як альтернативу донатам, тим самим отримуючи та користь для себе, і інвестуючи кошти в економіку країни.
Spend with Ukraine працює над промоцією, збільшенням обізнаності міжнародної спільноти про українські бренди, стимулюванням продажів, піаром та розширенням міжнародних зв’язків.
Наразі онлайн-платформа представляє понад 220 крутих українських брендів.
Читайте також: Від прокурорки до майстрині. Історія засновниці бренду La Chica, яка навчає українок вишивки прикрас
Spend with Ukraine допоможе українським бізнесам зробити контакт з іноземними споживачами максимально зрозумілим, налаштувати сайт та аналітику на ньому, продумати опції доставки та оплати, щоб спрямувати шлях потенційного клієнта від зацікавленості до покупки.
Щоб розповісти про український бренд, який має стати частиною Spend With Ukraine, будь ласка, напишіть на пошту [email protected]
Наголошується, що програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» активно працює над розвитком експортних можливостей для українського бізнесу. Підтримка ініціативи Spend with Ukraine допоможе українським експортерам голосно заявити про себе глобальній аудиторії, знайти нових клієнтів та утворити потужні партнерства для підсилення власного бізнесу та економіки своєї країни.
Нагадаємо, бренд одягу та взуття Miracle Kids розширив виробництво завдяки гранту.
Раніше ми повідомляли, що українські підприємці можуть отримати до 6,6 млн грн співфінансування від USAID АГРО.
Фото: spendwithukraine.com.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay