Суспільство
Укрзалізниця облаштує вокзали платформами для людей з інвалідністю
На залізничних вокзалах до кінця 2020 року з’являться 120 підіймальних платформ для посадки у вагони осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.
Підіймальними механізмами планується оснастити, зокрема, залізничні вокзали Києва, Вінниці, Хмельницького, станцій Житомир, Трускавець, Чернігів та низку інших вокзалів і станцій.
Читайте також: Де в Україні можна побачити приголомшливий гранітний каньйон над річкою (ВІДЕО)
Водночас Укрзалізниця планує облаштувати:
- 27 пандусів до пасажирських платформ,
- входів до вокзалів,
- 18 туалетних кімнат.
Також заплановано придбання 5 перонних візків для перевезення осіб з інвалідністю. Для поліпшення сервісу маломобільних груп населення залізничники встановлюють на вокзалах піктограми та інформаційні таблиці. На сьогодні на 11-ти вокзалах станцій вже поновлено засоби навігації та інформаційні покажчики. Для людей із вадами зору встановлюються тактильні та аудіо покажчики.
Читайте також: Зроблено в Україні: як український бренд створює унікальні ремені і відновлює традиції гуцулів
Загалом цього року на адаптацію інфраструктури вокзалів та станцій до потреб осіб з інвалідністю АТ “Укрзалізниця” витратить понад 25,5 млн грн.
Читайте також: Відпустка 2020: три туроператори про те, чого чекати від подорожей Україною
Нагадаємо, Укрзалізниця оновила Приміський вокзал у Києві.
Як ми повідомляли раніше, у Києві на Центральному вокзалі встановлять нові ескалатори за 10 мільйонів гривень.
Головне фото: vcrti.com.ua.
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі