Суспільство
Укроборонпром показав випробування 3D радіолокатора (ВІДЕО)
В Україні успішно завершилися випробування експортного варіанту радару 90К6Е.
Про це повідомили у пресслужбі Укроборонпрому.
Про радар 90К6Е
Радар 90К6Е презентували восени 2019 року на виставці “Зброя та безпека”. Цей принципово новий 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах.
Він розроблений для використання у зенітних ракетних військах як засіб видачі цілевказівок та як інформаційна ланка у підрозділах військово-повітряних сил та протиповітряної оборони.
Raybird 3 – цебезпілотний авіаційний комплекс серійного виробництва класу “малий тактичний”, який використовується для різних довготривалих місій, ISTAR рішень та пошуково-рятувальних операцій; має максимальну висоту польоту 3000 м та може розвинути швидкість до 160 км/год.
Читайте також: Модернізована техніка для української армії: що вміють оновлені танки (ВІДЕО)
Про випробування
Об’єктом визначення під час випробувань радару виступив безпілотний авіаційний комплекс Raybird 3, польотами якого керували спеціалісти компанії Skyeton.
Радар 90К6Е є прикладом такої високотехнологічної сучасної системи, яка забезпечує моніторинг повітряного простору і здатна з дуже малою погрішністю визначити координати літальних об’єктів.
Також у випробуваннях взяли участь високомобільна РЛС метрового діапазону радіохвиль МР-1 та контрбатарейний радіолокаційний комплекс 1Л220УК. Випробування цих радарів проводились за погодженою програмою та також дали повне підтвердження заявлених характеристик з визначення БПЛА.
Довідка
Казенне підприємство “Науково-виробничий комплекс “Іскра” (Запоріжжя) – лідер із розробки та виробництва наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України. КП “НВК “Іскра” об’єднує конструкторське бюро та електромашинобудівний завод, на яких створюються та серійно випускається радіолокатори світового рівня.
Читайте також: ЗСУ отримали партію відремонтованих самохідних артилерійських установок «Гвоздика»
Нагадаємо, танк Т-72 пройшов підводні випробування.
Також ЗСУ отримали партію модернізованих БРДМ-2Л1.
Як ми писали раніше, на “Антонові” показали черговий етап складання Ан-178 для Перу.
Головне фото: ukroboronprom.com.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі