Технології
Українці запустили сервіс для автоматичного вибору подарунків за Instagram-профілем
Українець Ігор Левенець разом з командою з трьох осіб запустив на ProductHunt сервіс GiftHub. За перші три дні проєкт зібрав понад 400 голосів, повідомляє Аin.ua.
Що таке GiftHub?
Це сайт для автоматичного підбору подарунків. Він аналізує Instagram-профілі і, якщо акаунт досить активний, радить категорії товарів. Наприклад: телефони та аксесуари, настільні ігри, прикраси.
Самі подарунки можна купити на Amazon або магазині Sanatty. GiftHub отримує відсоток від кожної успішної покупки їх користувачів.
Що відомо про авторів проєкту?
Самому Ігорю 19 років, він студент КНУ. Кар’єру почав у 17 років, з волонтерської роботи в молодіжній організації AIESEC. Там вів проєкт Global Entrepreneur Shape Ukraine – це стажування для іноземних студентів в українських компаніях.
Навесні 2018 року Ігор потрапив в інкубатор YEP! Starter, де студентів за 3 місяці навчають основам бізнесу. Там Левенець придумав ідею, набрав команду і запустив власний проєкт. Зараз в колективі: технічний директор Олексій Ковенько, маркетинг-директор Яна Петренко і менеджер по партнерству Ірина Корнелюк.
Спочатку GiftHub запустили локально, на український ринок, у вигляді Telegram-бота. Він простіший: замість автоматичного аналізу Instagram-акаунтів, потрібно вибирати подарунок в діалозі. Наприклад, сказати, кому збираєшся дарувати і які у людини хобі.
Читайте також: Український стартап відкрив передзамовлення на новий продукт – настінні LED-панелі
Який заробіток?
Щоб розвивати стартап, Ігор звільнився з IT-компанії і, разом з командою, сфокусувався на GiftHub. Вони підключили партнеров, зайнялися монетизацією і просуванням. Зараз в Україні вони заробляють близько $ 700 в місяць.
“Ми заробляємо на двох моделях: cost-per-click (наші партнери онлайн-магазини платять нам за кожен клік користувачів на товар) і комісію за продаж (партнери платять відсоток за вже куплені товари)”, – розповів Левенець.
Команда GiftHub хоче збільшити прибутковість сервісу. Веб-версія сервісу, створена з прицілом на американський ринок, повинна цьому допомогти. Після запуску на Product Hunt, сервіс уже отримав пропозиції щодо інтеграції ще з двома зарубіжними магазинами.
Що у планах?
Зараз команда GiftHub працює над тим, щоб розширити базу подарунків і навчає алгоритм підбору. У найближчих планах – запустити розпізнавання об’єктів на фотографіях. Це допоможе ІІ краще радити відповідні подарунки. Наприклад, якщо алгоритм побачить людини з електрогітарою на фото – то запропонує набір медіаторів/струни/чохол і так далі.
Ще одне можливе нововведення – нагадування про дні народження друзів через чатбот в Facebook.
Технології
Кому доступна послуга
- злоякісні новоутворення;
- хвороби крові та кровотворних органів;
- туберкульоз;
- втрата кінцівок;
- стан після трансплантації органів;
- вроджені порушення;
- хвороби печінки.
Що змінюється
Коментарі
Технології
Чому це важливо
Що пропонує серіал
- як спілкуватися мовою безбар’єрності;
- чому інклюзивність важлива для комунікації;
- як розкривати проблеми різних соціальних груп;
- як говорити про людей із досвідом війни коректно.
Коментарі
Технології
Що подивитися
- «Різдво з Кластерфанками» (2021) — сімейна комедія про несподівану романтику у провінційному містечку;
- «Щедрик» (2022) — історична драма про події Другої світової війни;
- «Новорічна шкереберть» (2024) — новий український серіал про зустрічі долі у карпатському готелі;
- «Різдвяна історія» (2009) та «Вартові легенд» (2012) — улюблені мультфільми для дітей і дорослих.
Як долучитися
- завантажити додаток «Київстар ТБ» на смартфон, планшет або телевізор чи зайти на вебверсію;
- авторизуватися за номером телефону.
Коментарі