Технології
Українці створили HR-бота для великих компаній
В Україні створили цифрову платформу PeoplePartner.Ai для взаємодії між працівниками великих підприємств. Це чат-бот, в якому можна закрити завдання рекрутингу, навчання персоналу і всякі бюрократичні питання на кшталт оформлення відпустки, довідок, влаштування на роботу і звільнення. Про це розповіли творці продукту, передає Liga.Tech.
Чат-бот – це основний інтерфейс продукту. Він адаптується під будь-який месенджер завдяки кроссплатформовому рішенню на базі Corezoid. Другий інтерфейс – це адмінпанель, куди потрапляє все управління, дашборд (статистичні дані, звіти) і адмін-інструменти для керівників та ейчарів.
PeoplePartner.Ai орієнтований на підприємства від 500 співробітників. В системі використовується штучний інтелект, так що вона здатна самонавчатися і, наприклад, з часом спрогнозувати можливе звільнення працівника.
Читайте також: Українці створили бухгалтерського чат-бота
Рішення будується на трьох засадах. Персональний асистент, в якому відображаються новини, проходить навчання, можна ставити цілі і вирішувати бюрократичні питання. Адмінпанель з інтерактивною статистикою і аналітикою. Цифровий паспорт, для якого платформа збирає персональні дані, поведінкові ознаки, нараховує бали і т.д. База не тільки пов’язує співробітників, але і дозволяє об’єднати всі системи як всередині самого підприємства, так і за його межами.
Автори продукту – HR-експерт Михайло Притула і співзасновники IT-компанії D2 Володимир Дем’яненко та Ірина Андрющенко. Як зазначається, впровадження коштує кілька тисяч доларів, потім працює передплатна модель – оплата функцій на одного співробітника в місяць.
Технології
- статус особи з інвалідністю внаслідок війни;
- грошову допомогу пораненим;
- призначення пенсії за інвалідністю;
- забезпечення засобами реабілітації;
- житлово-комунальні пільги;
- послуги, які держава надає родинам загиблих воїнів.
Коментарі
Технології
За що будинок отримав відзнаку
- насоси холодного та гарячого водопостачання;
- циркуляційні насоси на опалення;
- освітлення в коридорах;
- ліфт;
- інтернет.
Програми підтримки енергонезалежності
- Часткове відшкодування вартості незалежних джерел енергії;
- Конкурс енергоефективних проєктів «70/30%»;
- Співфінансування капітальних ремонтів у житлових багатоквартирних будинках;
- Револьверний фонд.
Коментарі
Технології
Що відомо
- електронні комунікації;
- мікроелектроніка;
- наносистемна техніка;
- прикладна механіка;
- хімічні технології тощо.
Коментарі