Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
20190506131615 9132 20190506131615 9132

Технології

Українці створили бухгалтерського чат-бота

Опубліковано

Компанія ЛІГА:ЗАКОН і юридична компанія Juscutum створили чат-бот ReporTax для ФОП. Про це повідомляє ЛІГА:ЗАКОН.

“Наш чат-бот ReporTax спілкується з підприємцями простою, зрозумілою мовою прямо в смартфоні та легко вирішує бюрократичні питання. Бюрократія не має стояти на заваді старту та розвитку бізнесу”, – зазначає Ольга Таранова, бізнес-лідер бухгалтерського напряму компанії ЛІГА:ЗАКОН.

ReporTax вже працює у додатку Telegram, а невдовзі планується його запуск у FB-месенджері.

На цей час сервіс доступний для ФОП третьої групи, які не мають оформлених працівників. Загалом в Україні зареєстровано 1,85 млн підприємців, більшість із яких обрали саме третю групу оподаткування.

Читайте також: Запустили чат-бота для оформлення біометричних документів

Яку бюрократичну роботу бере на себе чат-бот?

Бот самостійно розраховує та сплачує податки, а також подає звітність до держорганів. Підприємці не завжди можуть відстежувати всі податкові дати, тож затримки з платежами та звітами досі ставали головною причиною штрафів. Бот робить це за них – нагадує і пояснює проблемні податкові питання.

“Сплата податків – це не обов’язково нудно й складно. Ми вирішили показати, що цей процес може приносити навіть певне задоволення. Ми використали наш досвід у будівництві ботів, застосували надійні технології зберігання даних, щоб створити надійного, зручного та простого помічника для дрібного бізнесу”, – додає Артем Афян, керуючий партнер Juscutum.

Що потрібно для початку роботи із
ReporTax?

Щоб довірити ведення бухгалтерії чат-боту ReporTax, потрібно лише раз пройти процедуру реєстрації, надати боту необхідні дані для роботи та завантажити електронний підпис.

Надалі вся бухгалтерська робота виконуватиметься в декілька кліків: бот ставитиме запитання – підприємець просто вводитиме необхідні дані. Бот уміє розраховувати й сплачувати єдиний податок і єдиний соціальний внесок, а також подавати звіти до податкової та Пенсійного фонду.

Детальніше про оплату податків

Для того щоб сплата податків відбувалася менш болісно, чат-бот пропонує платити їх щомісяця. Вартість сервісу становить 75 грн на місяць. Оплата зніматиметься в момент сплати податків. За запитом усі необхідні квитанції можна отримати на електронну пошту.

На сьогодні чат-бот ReporTax працює в режимі бета-тестування.

Читайте також: Українці створили Телеграм-бота, що збирає в одну стрічку пости з усіх каналів

Що відомо про авторів проекту?

Юридична компанія Juscutum є одним із лідерів у сферах IТ та захисту бізнесу й відома своїми технологічними розробками. Одним із популярних проектів компанії є PatentBot, який допомагає легко зареєструвати торгову марку. У 2017 році PatentBot запрацював на українському ринку та ринку США, а у 2018 році вийшов на ринок ЄС.

ЛІГА:ЗАКОН поєднує ІТ-технології та професійну експертизу. Уже 26 років компанія допомагає українським підприємствам керуватися достовірною інформацією для прийняття рішень. Компанія активно розвиває бухгалтерський напрям – це і професійні видання («Інтерактивна бухгалтерія», БУХГАЛТЕР&ЗАКОН), і онлайн-сервіси. Серед них й інноваційний онлайн-сервіс звітності для бухгалтерів і підприємців Liga:REPORT.

Читайте також: Українці створили чат-бот для пошуку найдешевших готелів

Нагадаємо, Державна фіскальна служба України запустила сервіс надання онлайн-довідок про доходи.

Технології

На Київщині запустили інноваційну станцію з переробки воєнних відходів

Опубліковано

У Бучі відкрили інноваційний майданчик, де будуть переробляти будівельні залишки, що залишилися внаслідок руйнувань, спричинених російською окупацією.

Про це повідомив міський голова Бучі Анатолій Федорук.

фото: Анатолій Федорук

Про станцію

За словами Анатолія Федорука, це — одна з перших в Україні стійких і повноцінних станцій з переробки відходів такого типу. Вона була побудована за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, яка забезпечила майже усе обладнання для роботи майданчика: фронтальний навантажувач, дробарку та грохот — пристрій для механічного розподілу частинок будівельного сміття.

Читати також: Група українських захисників безкоштовно отримає інноваційні протези в Берліні

На станції будівельні відходи війни будуть подрібнювати та сортувати за фракціями, а кінцевий продукт — перепрофілювати для потреб громади. Наприклад, використовуватимуть для будівництва доріг чи виробництва протиожеледних сумішей. 

“За нашими підрахунками, у громаді залишилося близько 75 тисяч кубометрів будівельних відходів після демонтажу зруйнованих об’єктів. Відтепер утилізацією та переробкою цих відходів займатиметься КП “Бучасервіс”“, – відзначає Анатолія Федорук.

Нагадаємо, що в Україні почалась підготовка фахівців з реставрації культурної спадщини.

Фото: Анатолій Федорук

Читати далі

Технології

“уВогні”: розробники створили гру для зборів донатів

Опубліковано

Громадська організація “Cruel Crew”, заснована Тарасом Джулом та Володимиром Жданом, спільно з львівським волонтером Володимиром Андрєєвим та інженерами з компанії Indeema Software, розробила геймифіковану платформу “уВогні” для збору коштів на потреби Збройних Сил України.

Про це повідомляє Львівський IT кластер. 

фото: Львівський IT кластер

Про вебплатформу

уВогні – це інтерактивна веб-платформа, що застосовує концепцію гейміфікації. Вона дозволяє користувачам у реальному часі знищувати військові та інфраструктурні об’єкти, розташовані на карті Росії, вибираючи їх за реальними координатами. Будь-хто може приєднатися до збору коштів та знищити один з військових об’єктів на віртуальній карті.

Для того, щоб здійснити пожертвування, необхідно обрати об’єкт на карті, засіб для знищення, відповідно до суми пожертви, метод оплати та натиснути кнопку “Знищити”. Процес знищення супроводжується анімацією та звуковими ефектами.

Головна мета – зібрати 100 мільйонів гривень на закупівлю 5000 FPV-дронів та забезпечити ними підрозділи ЗСУ. Вся команда працює на волонтерських засадах, а 100% зібраних коштів піде на закупівлю дронів. 

Читати також: В екшн-грі Hades II зʼявилась українська локалізація

Про роботу платформи

Протягом місяця фонд ГО “Cruel Crew” вже передав два універсальні радіокеровані комплекси на суму понад 500 тисяч гривень і продовжує збирати кошти на придбання дронів. Ці апарати передбачено передати 8 полку ССО, 65 ОМБр, 80 ОМБр, 1 ОШБ “Вовки Да Вінчі”, 79 ОМБр, 8 ОГШБ та за запитом інших військових формувань.

Основна ідея проєкту “уВогні” полягає в тому, щоб стимулювати українців та інших для участі у зборі коштів, які настільки необхідні нашим захисникам, а також нагадати, наскільки великому ворогу протистоїть Україна. Кожна гривня – це реальна допомога нашим військовим та важливий внесок у цю боротьбу.

Нагадаємо, що в Дніпрі пройде другий фестиваль релокованих бізнесів.

Фото: Львівський IT кластер

Читати далі

Суспільство

В екшн-грі Hades II зʼявилась українська локалізація

Опубліковано

Supergiant Games оголосила про початок закритого технічного тестування свого нового проекту Hades II. Після завершення цього етапу гра вийде в ранній доступ на платформі Steam. Важливо відзначити, що вже на даному етапі гравцям доступна українська локалізація.

Про це повідомляє головний редактор PlayUA Олег Куліков, який опублікував перші скриншоти з українською мовою в Hades 2.

фото: Hades 2

Історія додавання української мови в Hades II

Спочатку команда Supergiant Games не планувала додавати українську мову. Однак активні заклики українців переконали їх змінити своє рішення, і незабаром студія оголосила, що українська мова все-таки буде присутня в Hades 2, разом із кількома додатковими (турецькою, традиційною китайською та грецькою) локалізаціями.

фото: Hades 2

Розробники підкреслили, що переклад проєкту був складним завданням, оскільки перша частина містила текст обсягом приблизно 300 000 слів.

Читати також: Фільм “20 днів в Маріуполі” показали в Європарламенті

Про гру

Продовження давньогрецького рогалика Hades 2018 року. Нова історія розповість про безсмертну принцесу підземного світу Меліное, яка намагається дістатися свого батька Аїда — полоненого Титаном Часу Хроносом. Їй належить дослідити великий і смертоносний міфічний світ, перемагаючи орди монстрів за допомогою всієї сили Олімпу. У грі будуть покращена система прокачування та безліч нових героїв.

Нагадаємо, що український павільйон представив на Венеційській Бієнале мапу бомбосховищ у Венеції.

Також ми повідомляли, що в Дніпрі пройде другий фестиваль релокованих бізнесів.

Фото: Hades 2

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство2 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство2 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: