Економіка
Українці роблять унікальні продукти із в’єтнамського органічного горіха
Українські підприємці створюють під брендом Fineorganic повноцінні рослинні альтернативи м’ясу та молочним продуктам з органічних інгредієнтів.
Про це пише Newfood.media.
Сімейне виробництво заснувало подружжя веганів – Василь Трачук та Юлія Ворковенко. Василь, будучи технологом, розробив авторську рецептуру продуктів. Юлія за освітою – філологиня.
У асортименті бренду – рослинні сир, сметана, масло, веганські риба та м’ясо. Також Fineorganic створив сметану з кешʼю, аналогів якій немає в Україні.
Читайте також: Харчування військових: чому потрібні веганські сухпайки, і як це може змінити ситуацію на фронті
Половину інгредієнтів виробники рослинної їжі вирощують самі, решту закуповують маленькими партіями у невеликих виробників, приділяючи надзвичайну увагу якості.
Читайте також: Війна та їжа: як логістика перемагала зброю. Розповідає історик Володимир Полторак
Щоб зварити рослинний сир, органічний кеш’ю компанія закупає у В’єтнамі. Горіхи заливають водою та активують протягом 24 годин, ретельно промивають, подрібнюють та додають культурну закваску з пробіотиками. Після 18 годин додають решту інгредієнтів і ферментують ще деякий час, залежно від виду сиру.
Також Fineorganic створює повноцінну альтернативу курячим котлетам. Рослинна курятина створена на 78% з інгредієнтів вирощених на власній фермі. У складі – унікальна комбінація спецій, великий вміст легкозасвоюваного білка та клітковини, на 50% менше насичених жирів і на 30% менше жиру, ніж у звичайному курячому мʼясі.
Рослинний фарш загортають у капусту та виноградне листя – на долму і голубці.
«У найближчому майбутньому оновимо вегашпроти, та плануємо випустити 3 нових сири. Багато інвестуємо в технології, обладнання, яке дасть змогу створити ще багато цікавого та корисного, і ще потужніше розвивати веганство в Україні», – додали засновники Fineorganic.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Україні розробили рослинні кальмари.
Також ми розповідали, як волонтери надсилають безкоштовні посилки для воїнів-веганів.
Фото: fineorganic.com.ua.
Економіка
Коментарі
Економіка
Як виглядає новий ресторан-заправка?
Співпраця з автозаправними комплексами
Коментарі
Економіка
Основні моменти угоди
- Об’єднання компаній:
lifecell та «Датагруп-Volia» об’єднаються в одну компанію, що дозволить розширити та модернізувати телекомунікаційну інфраструктуру України. - Інвестиції та фінансування:
У рамках угоди планується підписання документів про позику та виплату пакета спільного фінансування на суму $435 мільйонів. Це фінансування буде надане Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). - Підтримка від ЄБРР і IFC:
Обидві установи вже отримали схвалення правлінь після оголошення угоди на конференції з відновлення України в Берліні в червні 2024 року. - Майбутні плани:
NJJ, Horizon Capital і генеральний директор «Датагруп-Volia» Михайло Шелемба планують значну інвестиційну програму, яка включатиме інвестиції в мережу, ліцензії, обладнання та розширення інфраструктури.
Хронологія подій
- Грудень 2023:
Оголошено про продаж lifecell французькому мільярдеру. - Лютий 2024:
NJJ Capital виявляє інтерес до активів «Датагруп-Volia». - Липень 2024:
Антимонопольний комітет України офіційно погоджує продаж lifecell.
Коментарі