Економіка і бізнес
Українці можуть перевірити містобудівну документацію онлайн: подробиці
Сьогодні в Україні у вільному доступі перебуває понад 76% інформації про містобудівну документацію. Про це повідомляють у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.
Завдяки сервісу відкритих даних – порталу містобудівної інформації РМАР, можна легко перевірити земельну ділянку, щоб потім не виявилось, що саме по вашому городу проходитиме дорога. А ще краще, подивіться план забудови території, щоб одного дня під вікнами не виріс якийсь завод.
Чому це важливо?
Приміром, інвестор знайшов земельну ділянку, на якій планує побудувати, наприклад, завод. За чинним законодавством і логікою, йому достатньо знайти на ресурсі із відкритими даними інформацію про цю ділянку і вже за декілька хвилин отримати інформацію про можливість реалізувати проект з огляду на містобудівні обмеження. Раніше на інвестора чекав тривалий шлях пошуку через посередників контактів з місцевою владою, запити та отримання викопіювань на папері з генплану (якщо він є взагалі). І ніхто не міг спрогнозувати, скільки часу, грошей та нервів майбутній інвестор витратить на процедуру.
Читайте також: В Україні запрацював реєстр корупціонерів
Саме тому, BRDO за сприяння проекту МАТРА та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України, розпочали Проект «Відкрите просторове планування рМАР» кінцевим результатом якого є створення єдиного відкритого веб-ресурсу для пошуку та доступу до містобудівної документації.
Тепер на єдиному державному веб-ресурсі pmap.minregion.gov.ua/ працюють 24 регіони України та м.Київ, зареєстровано 370 користувачів ресурсу та внесено записів по 20 тисячах адміністративно-територіальних одиниць про містобудівну документацію.
Хто такі BRDO?
Офіс ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office) – незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується Європейським Союзом в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.
Націлені на покращення умов ведення бізнесу та інвестиційної привабливості України, стимулювання розвитку підприємництва та налогодження публічного діалогу між бізнесом та владою.
Основні сектори, в яких здійснюють діяльность:
- будівництво
- ІТ та телекомунікаціії
- енергетика
- сільське господарство
- транспорт та інфраструктура
- ринковий контроль та нагляд.
Економіка і бізнес
Коментарі
Економіка і бізнес
«ПриватБанк» запровадив нову послугу, яка дозволяє клієнтам обмінювати готівкову іноземну валюту на гривні через банкомати типу Recycler. Це перший подібний сервіс в Україні, що надає можливість здійснювати обмін цілодобово та без додаткових комісій.
Про це повідомляє «ПриватБанк».
Як скористатися послугою
- Обмін валют доступний у банкоматах Recycler ПриватБанку 24/7;
- клієнт вносить готівкову іноземну валюту (долари США або євро) у банкомат і одразу отримує готівкові гривні без необхідності зарахування на картку;
- операція здійснюється за актуальним готівковим курсом ПриватБанку;
- сума до 100 гривень, яка не може бути видана готівкою, зараховується на картку клієнта або мобільний рахунок;
- максимальна сума однієї операції — до 1000 доларів США або 1000 євро.
Читати також: Міжнародний валютний фонд передав Україні 1,1 мільярда доларів
Знайти найближчий банкомат Recycler «ПриватБанку» можна за допомогою офіційної карти відділень та банкоматів на сайті банку.
Фото: «ПриватБанк».
Коментарі
Економіка і бізнес
Допомога від міста-побратима
- мобільну операційну рентген-установку (С-дугу);
- рентген-прозорий мультифункціональний операційний стіл для складних операцій.
Систематична допомога від Брюсселя
- 5 автомобілів швидкої допомоги;
- 2 пожежні авто;
- апарат КТ;
- 28 ліжок з електроприводом та матрацами для реабілітації;
- 3 000 бронежилетів для медиків і працівників екстрених служб.
Коментарі