Економіка і бізнес
Український стартап OneNotary залучив $1,75 млн
Український стартап OneNotary, який допомагає нотаріусам у США підписувати документи онлайн за 15 хвилин, залучив $1,75 млн інвестицій.
Про це пише forbes.ua.
Інвесторами виступили українсі фонди Adventures Lab VC, Digital Future VC, U.Ventures та американські GoodPaper Venture і The Legal Tech Fund.
Хто заснував стартап?
Засновники стартапу OneNotary Іван Зіньков, Паша Печений, Таня Зав’ялова, Олег Зюзь, Вʼячеслав Еніс познайомилися під час роботи в американській продуктовій компанії Tonic Health. Зіньков з 2015-го обіймав посаду генерального менеджера українського офісу, де раніше працювало майже сто людей.
У 2019-му Tonic Health продали, а Зіньков із підлеглими шукав нову гавань. Команда не розмінювалася на дрібні ринки – фокус одразу був на США. Там запустили платформу Adorum, яка автоматично генерувала дизайн квартири. Продукт не злетів.
Читайте також: Український стартап MaxAh розробляє найпотужнішу батарею у світі
Про компанію
Компанія використає залучений капітал для підвищення рівня існуючого рішення для бізнесу, покращення виявлення загрози шахрайства, прискорення процесу підготовки документів із залученням AI технології.
Місія нашої компанії – допомогти підприємствам прискорити закриття угод, пропонуючи інтеграцію онлайн-нотаріального засвідчення в їхні робочі інструменти. На даний момент ніхто в галузі не може надати таке просте безшовне рішення, яке розробили ми.
Читайте також: День Соборності: перевір себе та дізнайся більше про цю дату в історії України (ТЕСТ)
Платформа була заснована у 2020 році – у період загострення пандемії. До COVID лише кілька штатів дозволяли онлайн-нотаріальне засвідчення. На даний момент це можливо у 39 штатах. Онлайн-нотаріальне засвідчення робить транзакцію більш надійною, ніж офлайн, завдяки запису аудіо/відео, перевірці ідентифікатора підписувача та цифровому запечатуванню документів із захистом від несанкціонованого доступу.
Нотаріальне посвідчення потрібне у всіх сферах – нерухомість, купівля автомобілів, освіта. Кожна галузь, штат і навіть кожен округ мають свої власні правила та процедури, іноді вимагаючи 2-3 свідки, або нотаріуса, який володіє мовами для іспано/франко/німецькомовних клієнтів. OneNotary успішно покриває всі ці потреби, маючи у своїй мережі понад 10 000 нотаріусів з усіх штатів.
Команда OneNotary активно працює над тим, щоб онлайн-нотаріальне засвідчення документів стало стандартом для ринку США. В амбітних планах – підкорення міжнародного ринку.
Нагадаємо, українські стартапи позмагаються за квиток до Кремнієвої долини та $1 млн.
Як ми повідомляли раніше, український стартап постачатиме світовому бренду L’Oréal пакувальний папір з опалого листя.
Фото: ain.ua, forbes.ua.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі