Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

Український сервіс доставки продуктів запрацював в Узбекистані

Опубліковано

Українська компанія Zakaz.ua запрацювала в Узбекистані. Про це повідомляє Асоціація рітейлерів.

Після успішного запуску в 2019 році в Молдові, замовити продукти з доставкою додому стало можливим ще в одній країні.

Як повідомила пресслужба сервісу, першим рітейл-партнером компанії стала популярна торговельна мережа Makro. На даний момент асортимент https://makro.zakaz.uz налічує 3189 позицій товарів, але вже найближчим часом жителям Ташкенту будуть доступні для замовлення 8639 позицій.

Читайте також: Кондитерська Milly Filly: в карантин найкоротша доставка була — на метр

«Ташкент – це унікальне місто, в якому до недавнього часу переважав традиційний формат торгівлі: жителі відвідували стихійні ринки і базари. Але зараз все більше покупців роблять вибір на користь організованої торгівлі. Наш сервіс дозволяє замовити потрібні продукти в супермаркеті онлайн без націнки і отримати їх з доставкою до дверей будинку або офісу. Упевнений, що жителі столиці Узбекистану оцінять всі переваги даної послуги та стануть нашими постійними клієнтами», – коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

«Усі товари збирають професійні комплектувальники, які ретельно перевіряють цілісність упаковки, належний товарний вигляд і терміни придатності. Якщо ж товару раптом не виявилося на полиці, то комплектувальник запропонує рівноцінну заміну продукту як за якістю, так і за ціною. За збереження продуктів також можна не переживати: їх доставляють в спеціальних термоящиках, які забезпечують належний температурний режим», – зазначає Зафар Урунбаєв, операційний директор компанії Zakaz в Узбекистані.

Хто такі Zakaz.ua

Zakaz.ua – лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року, та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: Metro, Ашан, Novus, МегаМаркет, Фуршет, Таврія В, Восторг, varus. Працює у 15-ти містах України, а також в Молдові (Кишинів) і Узбекистані (Ташкент).

Компанія здійснює доставку щодня в рамках двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день в день для приватних і корпоративних клієнтів. При замовленні через сервіс Zakaz.ua ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.

Фото: rau.ua

Економіка

ЄС надає Україні 68 генераторів для підтримки критичної інфраструктури

Опубліковано

Європейський Союз та гуманітарна програма уряду Німеччини надають Україні 68 великих генераторів для підтримки роботи об’єктів критичної інфраструктури.

Про це повідомили у Представництві ЄС в Україні.

«На тлі постійних атак на українську енергетичну інфраструктуру, ЄС та гуманітарною програмою уряду Німеччини надають 68 генераторів для підтримки роботи об’єктів критичної інфраструктури», — йдеться в повідомленні.

Читати також: Лікарня на Київщині забезпечена автономною енергією завдяки благодійникам: як саме

У Представництві ЄС в Україні також зазначили, що серед інших і місто Покровськ, яке отримає допомогу для забезпечення теплопостачання своїм мешканцям.

Нагадаємо, де отримати гроші на генератори й сонячні станції? 5 програм, які допоможуть.

Фото: Представництво ЄС в Україні.

Читати далі

Економіка

Лікарня на Київщині забезпечена автономною енергією завдяки благодійникам: як саме

Опубліковано

КНП «Броварська багатофункціональна клінічна лікарня» тепер має сучасну сонячну електростанцію потужністю 24 кВт з додатковою системою резервного живлення на 29 кВт/год, що гарантує наявність електроенергії для порятунку життів.

Про це повідомляє Броварська міська рада.

Сонячна електростанція значно покриє енергетичні потреби лікарні, зменшить вуглецевий слід та допоможе заощадити кошти, які можна буде спрямувати на покращення медичних послуг. Цей проєкт був реалізований завдяки підтримці благодійного фонду.

Нагадаємо, що ДТЕК інвестує 4 млрд. грн. у ремонт ТЕС.

Також ми повідомляли, як одесити зробили свої багатоповерхівки автономними.

Фото: Броварська міська рада.

Читати далі

Економіка

В Україні за кілька днів почнуть вилучати купюру в 500 грн: як відбуватиметься обмін 

Опубліковано

В Україні з 1 серпня починається процес вилучення з обігу старих банкнот номіналом 500 грн. Йдеться про купюри зразків 2003-2007 років випуску.

Як відбуватиметься обмін пояснив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Населенню не потрібно робити ніяких спеціальних активних дій: просто розраховуйтесь у магазинах за покупку, здійснюйте оплати у банках, поповнюйте свої карткові рахунки у терміналах тощо – і «старі» купюри вилучатимуться та утилізовуватимуться НБУ», – пояснив голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Замість старих купюр номіналом в 500 грн в обіг вводитимуться нові купюри зразка 2014 і наступних років випуску. Якщо вам телефонують, надсилають повідомлення про необхідність звернутись кудись для «обміну банкнот», пропонують внести їх на карти з чиїмись реквізитами, попереджають про дуже стислі терміни, після яких гроші «згорять» тощо – не вірте, це шахраї, ні в якому разі не робіть нічого із запропонованого, за можливості повідомляйте правоохоронців та регулятора.

Старі банкноти залишаються дійсним платіжним засобом і надалі, вам не можуть відмовити у їх прийнятті будь-де.

Читайте також: Банк видав перший кредит на альтернативну енергетику за програмою «5-7-9%»

«Для чого робиться заміщення? Для оновлення та підвищення якості та стану банкнот в обігу (адже окремі купюри «відходили» вже по 18 років і перебувають у не кращому стані), а також підвищення рівня захисту готівкового ринку від підробок», – пояснив Гетманцев. 

Усю роботу зроблять НБУ та банки – потрапляючи в останні від торгівельних мереж та населення, старі купюри від банків підуть виключно у Нацбанк, який їх перерахує та утилізує.

Нічого нового у цьому процесі немає – НБУ ще у 2020 році розпочав вилучення банкнот 1 та 2 гривні, а з 2023 року – 5, 10, 20 та 100 гривень та заміну їх на нові платіжні засоби (банкноти і монети). Тепер черга дійшла до номіналу 500 грн.

Нагадаємо, українські банки почали видавати доступні кредити на розвиток альтернативних джерел енергії.

Фото: НБУ

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство5 днів тому

«Генеалогія доступна кожному». Як дослідити історію свого роду?

Понад 13 років тому в сільській хатині своєї прабабусі Світлана переглядала старі світлини в родинному...

Технології2 тижні тому

«Більше не залежимо від центральної системи електропостачання». Як одесити зробили свої багатоповерхівки автономними

День мешканців багатоквартирного будинку на вулиці Капітана Кузнєцова в Одесі починається зі сходу сонця, яке...

Суспільство2 тижні тому

Як юнак з ДЦП вступив до університету і здійснює свої мрії

Максимові 19 років. Він щойно закінчив перший курс університету — вивчає політологію, бо любить аналізувати...

Суспільство3 тижні тому

Як почати бізнес у місці, яке сховане від світу? Досвід засновниці «Твого райка»

Альона Лагно родом з Канева, за освітою програмістка, живе та працює за фахом у Києві....

РЕКЛАМА: