Технології
Український додаток для заміни обличчя на відео отримав $5,5 млн інвестицій
Український стартап Reface, який замінює обличчя на фото, GIF-зображеннях і відео, залучив $5,5 млн інвестицій від американського фонду Andreessen Horowitz і декількох бізнес-ангелів з ігрової, музичної, кінематографічної і технічної індустрій.
Про це йдеться в повідомленні стартапу, передає НВ.
На що підуть гроші?
Зазначається, що завдяки отриманим коштам Reface планує запустити соціальну платформу для персоналізації контенту за допомогою машинного навчання.
«Додаткове фінансування та мережа зв’язків фонду a16z (Andreessen Horowitz) допоможуть нам розширити партнерства і підписати довгострокові контракти з всесвітньо відомими музичними лейблами, кіностудіями, знаменитостями і інфлюенсерами», — зазначив співзасновник і CBO Reface Діма Швець.
Читайте також: Юні винахідники представили маску, що виявляє COVID-19 (ВІДЕО)
За словами іншого співзасновника компанії Дениса Дмитренко, фінансування від фонду Andreessen Horowitz дозволить компанії утримати і прискорити зростання і розширити можливості команди. На даним момент в Reface працюють над інструментом розпізнавання фейковий відео, щоб гарантувати відповідальне користування власною технологією.
Читайте також: Українські стартапери показали світу новий винахід
Крім інвестицій від Andreessen Horowitz, стартап також залучив фінансування провідного ангел-інвестора TQ Ventures та інших бізнес-ангелів.
Що відомо про Reface?
Додаток Reface замінює обличчя на гіфках та відео. У серпні цього року вийшов на перше місце за скачуванням в американському AppStore. За даними самої компанії, з січня 2020 року додаток завантажили 70 млн разів.
Офіс команди Reface розташований в Києві, в компанії працює 100 осіб. На ранній стадії в стартап інвестував підприємець Сергій Токарєв. У Reface семеро співзасновників: Роман Могильний, Олесь Петрів, Ярослав Бойко, Денис Дмитренко, Кирило Сигида, Діма Швець та Іван Алцібєєв.
Нагадаємо, міжнародна IT-компанія Genesis оголосила про запуск нового бізнес-напрямку – розробки мобільних ігор.
Фото: adsider.com
Технології
Запуск нових категорій
Найпоширеніші причини для репарацій
- Бойові дії у фронтовій або прифронтовій зоні;
- артилерійський обстріл;
- повітряна атака;
- окупація населеного пункту;
- руйнування Каховської ГЕС.
Коментарі
Технології
Історія стартапу
Як працює процес замовлення
- Клієнт надсилає фотографію руки з монетою 10 гривень для визначення масштабу;
- штучний інтелект аналізує розміри й автоматично підлаштовує модель протеза під параметри руки;
- замовнику надсилають один-два прототипи для тестування;
- після підтвердження точності виготовляють остаточний протез із нейлону.
Коментарі