Суспільство
Український Червоний Хрест та Кока-Кола передали громадам 37 мобільних котелень
Український Червоний Хрест разом із компаніями Кока-Кола передали 37 мобільних котелень громадам, які найбільше потребували допомоги перед початком опалювального сезону.
Про це ШоТам повідомили у товаристві Червоного Хреста в Україні.
Зазначається, що встановлені котельні були виготовлені українським виробником на замовлення Українського Червоного Хреста за фінансової підтримки компанії Кока-Кола.
Усього виготовлено та поставлено:
- 9 котелень потужністю 200 кВт,
- 19 котелень потужністю 500 кВт і 9 – 1000 кВт.
Котельні працюють на природному газі, видобуток якого в Україні достатній для внутрішніх потреб, а також можуть перемикатися на дизельне пальне у випадку перерв у постачанні газу.
Більшість котелень встановили стаціонарно на заміну зруйнованим та зношеним, а у кількох містах, де теплогенерація працює на межі можливостей, ці котельні використовують як запасні під час аварій.
Читайте також: «Це змінює їхні життя». Як працює «Градус добра» – соціальна майстерня, де молодь з ментальною інвалідністю створює екосвічки
Мобільність котелень, можливість їхнього переміщення та швидкого монтажу є особливо важливою у цей час.
Хто отримав мобільні котельні?
Отримувачами котелень є переважно комунальні підприємства, які постачають тепло у своїх населених пунктах – тобто власниками котелень стали місцеві територіальні громади.
Український Червоний Хрест у координації з органами державної влади визначив громади, які найбільш потребують підтримки у зимовий період та забезпечив контроль постачання та встановлення котелень від виробника у громади.
Читайте також: «Інколи час іде на хвилини, а ви вже врятували людині життя». Співзасновник ГО «Волонтер» про те, як в Україні навчають добровольців
Гроші на реалізацію проєкту виділила компанія Кока-Кола, вартість якого становить близько 3,5 млн доларів.
Загалом від початку повномасштабної війни компанія Кока-Кола, її партнери з розливу напоїв та Фундація Кока-Кола надали гуманітарну допомогу для України розміром 30 млн доларів.
Нагадаємо, у Бучі на Київщині побудували нову котельню, яка забезпечить теплом 14 багатоповерхівок.
Раніше ми повідомляли, що Миколаїв отримав три блочно-модульні котельні від Агентства США з міжнародного розвитку USAID..
Фото: надане ШоТам.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі