Суспільство
Український бренд Ienki Ienki створив стильну парку для наших полярників
Український бренд верхнього одягу Ienki Ienki за власною ініціативою безкоштовно розробив новий верхній одяг для команди української антарктичної станції «Академік Вернадський».
Про це повідомили на сторінці Національного антарктичного наукового центру.
Як зазначається, виготовлення одягу відбувалася з використання інноваційних технологій для реалізації нестандартних завдань у складних та екстремальних погодних умовах.
Розробка парок тривала шість місяців. Упродовж цього часу команда бренду тісно співпрацювала з полярниками, враховуючи їхній досвід перебування в Антарктиці.
Особливі парки для полярників
Весь рік учасники експедицій живуть і працюють у дуже специфічних та суворих погодних умовах – крім майже постійної температури нижче нуля та підвищеної вологості, близько 300 днів на рік йде сніг або дощ.
Читайте також: Солодка пам’ять. Історія кондитерки із Закарпаття, яка відроджує рецепти легендарного Йозефа Шнайдгена
Також полярники неодмінно виїжджають працювати на інші острови, частина з яких розташована навіть за десятки кілометрів від станції. Під час пересування човнами на членів експедиції летять хвилі, крижані бризки, дме сильний холодний вітер. Щоб навіть за таких умов команда могла нормально проводити дослідження, їй необхідне гарне екіпірування.
«Для нас розробка куртки для таких незвичайних умов стала внутрішнім викликом. Для цього ми тісно працювали з українською антарктичною командою та врахували усі їхні побажання, весь досвід 26 експедицій», — розповів засновник бренду Дмитро Євенко.
У співпраці з італійською фабрикою Majocchi команда розробників створила нову тканину спеціально для погодних умов станції. Тканина зовнішнього шару парки була розроблена, щоб протистояти впливу холоду, вологи та вітру. Також використали гідроскопічний пух.
Читайте також: Стильні речі від українських бабусь. Як проєкт «Творча Ба» об’єднав літніх майстринь та просуває їхню творчість серед молоді
Розробники наголосили, що на сьогодні гусячий пух залишається найкращим утеплювачем у світі у співвідношенні ваги до термоізоляції — він теплий, легкий та підлаштовується до перепадів температури, запобігаючи перегріву тіла. Єдиний недолік пуху — його здатність вбирати в себе вологу. Тому команда бренду обробила пух інноваційним гідроскопічним розчином, який зробив його водонепроникним. Таким чином, парки мають подвійний захист від води — не тільки зовні, а й усередині.
Куртки розроблялися для поїздок на човнах в суворих антарктичних умовах. Велику увагу звертали на дрібниці: де краще розташувати кишені, як захистити обличчя, навіть є спеціальний отвір для акумуляторів, адже техніка швидко «сідає» на морозі.
У березні уся партія верхнього одягу від Ienki Ienki вирушить у Чилі, звідки буде доставлена на станцію «Академік Вернадський».
Нагадаємо, український бренд J’amemme представив колекцію суконь у Нью-Йорку.
Як ми повідомляли раніше, в Україні запустили екопроєкт із перероблення вживаного одягу на брендовані мерчі.
Фото: facebook.com/AntarcticCenter.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі