Суспільство
Український бізнес забезпечить мільйон продуктових наборів для українців
Українські виробники та відповідальний бізнес надасть мільйон продуктових наборів вразливим категоріям населення.
Про це повідомили у пресслужбі Мінсоцполітики.
Продуктові набори для українців
Продуктові набори забезпечує Агропродсервіс (м. Тернопіль), логістику доставлення до областей – Нова Пошта.
Продукти отримають люди з інвалідністю, одиноко проживаючі люди старшого віку, багатодітні сім’ї, інші особи з маломобільних категорій та закладів соціальної сфери.
Обласні соціальні служби забезпечать збір потреб та доставку продуктів адресатам.
Читайте також: «Не можу залишатися осторонь». Історія художника Нікіти Тітова, чиї роботи стали символом боротьби за Україну
Набори складаються з різноманітних круп, пластівців, готових сухих сніданків, м’ясних, м’ясо-рослинних та рослинних консервів, макаронних виробів, цукру, згущеного молока, олії, печива фасованого різних видів.
Перші продуктові набори до областей поїдуть вже сьогодні, 28 лютого.
Допомога війську від аграріїв
Також долучитися до допомоги війську закликав і Голова Всеукраїнської Аграрної Ради України Андрій Дикун. Він попросив всіх аграріїв збирати продовольство для потреб армії та забезпечення заселення.
«Всеукраїнська Аграрна Рада закликає: аграрії, треба діяти негайно. Міністерство оборони визначило точки збору. Штаб Всеукраїнської Аграрної Ради працює, менеджери на зв’язку, Збираємо продовольство та доставляємо на визначені точки збору. Слава Україні!», — йдеться в повідомленні.
Перша фура з продовольством вже попрямувала до столиці. За кілька годин необхідний провіант зібрали аграрії Черкащини та команда Всеукраінської аграрної ради. Допомога продовжує надходить до Києва. Станом на 16:00 28 лютого уже 11 фермерських господарств спорядили автівки для допомоги Києву.
Штаб Всеукраїнської Аграрної Ради працює, менеджери на зв’язку. Контакти 674 705 563 — Оксана 674 721 278 — Карина.
Нагадаємо, на Київщині створили гуманітарний штаб для допомоги населенню.
Як ми повідомляли раніше, Львівський центр допомоги просить волонтерів про допомогу.
Фото: ukranews.com.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі