Суспільство
Українсько-британська команда, що працювала в прямому ефірі “Євробачення–2023”, отримала нагороду BAFTA TV
Церемонія вручення телевізійної премії Британської академії кіно- та телевізійних мистецтв (BAFTA) відбулася у неділю, 12 травня, у Королівському фестивальному залі в Лондоні. Ведучими цього заходу були Роб Беккет і Ромеш Ранганатан. Пісенний конкурс “Євробачення-2023”, який від імені України приймала Велика Британія, переміг у номінації “Найкраще шоу в прямому ефірі”.
Про це повідомляється на сайті Премії.
Українське представництво на Євробаченні конкурувало з коронаційним концертом Чарльза III та Королівським фестивалем пам’яті Британського легіону. Нагороду за участь у шоу отримала Ганна Ваддінґем, одна з ведучих.
На сцені вона приймала нагороду разом з командою британського мовника BBC, а також українська співачка Юлія Саніна, яка також брала участь у веденні конкурсу.
Читати також: В Україні презентували посібник, який допоможе зробити заклади реабілітації безбарʼєрними
Про Євробачення
Минулорічне Євробачення відбулося у Ліверпулі від імені України та з участю української команди й артистів. Разом з BBC, який був мовником-організатором шоу, над реалізацією конкурсу працювала команда “Суспільного мовлення”, очолювана головою делегації України на Євробаченні Оксаною Скибінською, креативним директором Євробачення-2023 від України Германом Нєновим та виконавчою продюсеркою групи з реалізації проєкту “Євробачення” Тетяною Семеновою.
Нагадаємо, що українські розробники створили мобільну гру з кримськотатарською поезією.
Також ми повідомляли, що McDonaldʼs відкриється в трьох містах на Київщині: де саме.
Фото: Євробачення
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі