

Економіка і бізнес
Українські стартапи позмагаються за квиток до Кремнієвої долини та $1 млн
13 січня бізнес-інкубатор Малої академії наук «Ukrainian Future» оголосив старт реєстрації для участі у Startup World Cup 2022.
Про це ШоТам повідомили в комунікаційному офісі Малої академії наук.
Startup World Cup — найбільша глобальна конференція-конкурс стартапів з фіналом у Кремнієвій долині.
В Україні національний етап Startup World Cup проходить завдяки підписанню угоди про співпрацю між бізнес-інкубатором «Ukrainian Future» Малої академії наук України, який є офіційним партнером Startup World Cup, та організатором глобального конкурсу — міжнародною венчурною компанією «Pegasus Tech Ventures». Загальний обсяг інвестицій «Pegasus Tech Ventures» — понад 14 млрд доларів, а у портфелі її клієнтів — SpaceX, Airbnb, SoFi.
Startup World Cup називають кубком світу для стартапів, та ця подія не лише про змагання. Великий фінал у Кремнієвій долині — унікальна можливість зустрітися на одному майданчику з провідними інвесторами, засновниками та керівниками інноваційних корпорацій-гігантів і відомих технологічних компаній, таких як Apple, Netflix, SoftBank, Cisco, Khosla Ventures.
Як подати заявку?
Від 13 січня стартапи можуть подавати заявки для участі у Startup World Cup 2022 через головний сайт SWC за посиланням.
Організатори глобального конкурсу оберуть 12 фіналістів, які 31 березня змагатимуться за перемогу вже в Києві, у КВЦ «Парковий».
Організатор цієї події — бізнес-інкубатор «Ukrainian Future» від Національного центру «Мала академія наук України». Переможця обере журі після презентації всіх 12 стартапів.
Читайте також: Український стартап MaxAh розробляє найпотужнішу батарею у світі
Стартап-переможець українського етапу зможе представити свій проєкт на Великому фіналі Startup World Cup, що відбудеться у Сан-Франциско. Головний приз фіналу — 1 млн доларів США.
Більше про Startup World Cup 2022 тут
Бізнес-інкубатор «Ukrainian Future» — інноваційний простір для майбутніх підприємців, відкритий для всіх, хто має ідею, прототип винаходу або просто бажання зануритися в тему підприємництва. До UF можуть потрапити як школярі та студенти, так і команди вже сформованих стартапів.
Довідка
«Ukrainian Future» працює з 2018 року та продовжує стратегію розвитку підприємницького напрямку Малої академії наук. Бізнес-інкубатор ініціює освітні програми для підприємців, допомагає менторством, грантовими можливостями та фінансуванням участі в міжнародних акселераторах. Він є єдиним в Україні акредитованим членом Міжнародної асоціації наукових парків (IASP) і має статус інноваційного хабу GIST — глобального інноваційного проєкту науково-технічних ініціатив Державного департаменту США.
Читайте також: «Поетом себе не вважаю». Що ви знаєте про життя та творчість Василя Стуса? (ТЕСТ)
Національний центр «Мала академія наук України» — державна установа, що опікується освітою в Україні та понад 20 років презентує її за кордоном. «МАНУ» — це 20+ проєктів наукового, суспільного та підприємницького спрямувань, національні відбори до міжнародних конкурсів і змагань, перший в Україні Музей науки та державний бізнес-інкубатор «Ukrainian Future».
Нагадаємо, українські стартапи вперше поїдуть на інноваційний фестиваль SXSW 2022 у Техасі.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay