Технології
Український стартап залучив $ 300 000
Український стартап DeepTrait отримав $ 300 000 в рамках посівного раунду. Про це повідомляється в прес-релізі компанії, передає AIN.
Інвесторами виступили польський фонд Starfinder, Національний центр досліджень Польщі (NCBR) і Нік Білогірський, співзасновник корпорації Cyphort. Про частку інвесторів не повідомляється.
Для чого був створений DeepTrait?
DeepTrait розробляє інструменти для аналізу геному за допомогою штучного інтелекту.
“Новий метод дозволить зменшити роль людської інтуїції і кваліфікації, удачі і випадку. Він заснований на аналізі великих обсягів секвенувальних геномів”, – інформують у компанії.
Технологія DeepTrait працює з «сирим» геномом безпосередньо на рівні нуклеотидів і може витягувати нові значні ділянки в сотні разів швидше і дешевше, ніж це робиться сьогодні.
Основне застосування технології – виявлення ділянок геному, що кодують або не кодують, які є безпосередньо причиною появи ознаки.
Читайте також: Українська компанія створила стартап, який увійшов до списку найкращих
Хто автор інноваційної розробки?
Стартап заснували в 2018 році українці Сергій Шельпук і Руслана Радчук, компанія зареєстрована в Польщі.
Сергій Шельпук раніше керував напрямком data science в SoftServe, V.I.Tech і Eleks, Руслана Радчук – вчена-дослідниця німецького Leibniz Institute of Plant Genetics and Crop Plant Research, фахівець в галузі молекулярної і клітинної біології, а також генної інженерії культурних рослин.
У штаті DeepTrait також числяться Ольга Романюк та Ігор Костюк, вихідці з SoftServe, Eleks.
Читайте також: Український стартап залучив іноземні інвестиції в розмірі $4 млн
Залучені кошти DeepTrait витратить на виведення продукту на ринок і отримання першого контракту. Зараз стартап вже успішно протестував ефективність технології на штучних геномах і готується до фінального тестування на рослинах. Як каже співзасновник проекту Сергій Шельпук, їх потенційні клієнти – біотехнологічні компанії, які розробляють власні сорти культурних рослин.
Нагадаємо, український стартап SolarGaps отримав 1 млн євро в рамках програми Horizon 2020.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі