Економіка і бізнес
Український стартап залучив 1,5 млн доларів інвестицій
Український стартап Spinbackup, розробник технологій із захисту хмарних даних, залучив 1,5 млн доларів додаткових інвестицій. Про це повідомляє прес-служба Spinbackup, передає mind.ua.
Інвестором став польський фонд bValue, за участю TMT Investments і ангельських інвесторів із Силіконової долини. Угоду було повністю закрито в грудні 2018 року.
Читайте також: Українські стартапи можуть отримати до 30 000 євро інвестицій
Як повідомив генеральний директор і засновник Spinbackup Дмитро Донцов, частина залучених коштів піде на розширення команди, зокрема, на збільшення R&D-офісів в Києві та Одесі як мінімум на 50%.
Чим цікавий стартап?
Компанія є офіційним партнером таких гігантів, як Google, Amazon і Microsoft. Понад 2000 компаній і освітніх організацій наразі використовують рішення Spinbackup.
Читайте також: Продає всьому світу: харків’янин покинув IT-офіс, щоб виробляти шкіряні гаманці
Продукти Spinbackup – SaaS рішення, які забезпечують версійність резервного копіювання і безпеку даних, що зберігаються в акаунтах G Suite і Office 365.
У вересні 2017 року Spinbackup залучив фінансування від AVentures Capital. Загальний обсяг інвестицій за півтора роки склав близько $2 млн.
Як працює програма?
Spinbackup захищає користувачів Google від злому облікового запису у випадках, коли пошту намагаються зламати кіберзлодії. Всі файли, які знаходяться на Google диску, користувачі можуть відновити за допомогою Ransomware Protection. В комп’ютерах, які працюють з G Suite, антивірусний сервіс відстежує атаки вірусів-здирників у хмарі Google диску. Після виявлення нападу Ransomware Protection блокує джерело вірусу та визначає кількість пошкоджених файлів. Згодом всі вражені документи відновлюються з останньої збереженої копії.
За словами розробників, сервіс Ransomware Protection відстежує роботу працівників, які зберігають корпоративні дані в Google хмарі. Зокрема, виробники обіцяють здійснювати контроль за тим, хто отримав доступ до корпоративних даних користувача та чи є ризики витоку інформації.
Економіка і бізнес
Що чекає на відвідувачів
- супермаркет «Сільпо» із власною пекарнею, фудкортом та зоною доставки;
- магазин косметики та побутових товарів EVA;
- ювелірні крамниці «Срібна країна» та «Золотий вік»;
- зоомагазин E-ZOO;
- аптека «Біла ромашка»;
- сервіс Doctor Mobi з ремонту та аксесуарів для гаджетів;
- квіткова крамниця;
- перший в Ірпені магазин міжнародної мережі JYSK.
Історія
Коментарі
Економіка і бізнес
Які потяги стали флагманськими
- №15/16 Харків – Ясіня. Поїзд назвали на честь видатного театрального діяча Леся Курбаса. Театр митця «Березіль» став культурною візитівкою Харкова;
- №17/18 Харків – Ужгород. На честь 300-річчя від дня народження українського філософа Григорія Сковороди у 2022 році потяг отримав назву «Сковорода».
- №79/80 Дніпро – Львів. Потяг «Січеслав» назвали на честь історичної варіації перейменування міста Дніпро у 1918 році.
- №91/92 Київ – Львів. Поїзд має назву «Леополіс», він повністю складається з нових вагонів, які збудували під час війни.
- №105/106 Київ – Одеса. «Чорноморець» — це головний поїзд Одеського депо з історичною назвою.
Як облаштували вагони
Музичний супровід
- «Сковорода» — «Паровоз» Євгена Хмари;
- «Леополіс» — «Місто весни» у виконанні «Один в каное» та «Океан Ельзи»;
- «Січеслав» — «Доброго вечора, ми з України» гурту PROBASS & HARDI;
- «Лесь Курбас» — інструментальна версія «Черемшини»;
- «Чорноморець» — мелодія «Край Чорного моря» Табачникова.
Коментарі
Економіка і бізнес
Врожай батату зібрали на Одещині в Білгород-Дністровському районі. Картоплю на семи гектарах вирощувало фермерське господарство «Буджак».
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
За словами керівника господарства Олексія Згіріна, сорт батату «Борегард» вирощували за допомогою новітніх технологій. Аграрії використовували безвірусний посадковий матеріал, що дозволило зменшити кількість хімічних обробок і покращити якість овочів.
Читайте також: Київський заклад створив символічну ялинку з українських колосків (ФОТО)
«Одеський регіон стає осередком інноваційного агробізнесу. Однією з таких цікавих новинок є вирощування батату, або солодкої картоплі. Ще кілька років тому цей коренеплід був екзотикою, а сьогодні — зайняв своє місце в меню багатьох ресторанів та сімейних застіль»‚ — написав Олег Кіпер.
Як вказують у галузевому виданні AgroReview, раніше в Україні батат вирощували переважно на Херсонщині, але на невеликих площах.
Нагадаємо, що В Україні запустили цифровий сервіс єРослинництво: для чого він потрібен.
Фото обкладинки: Freepik
Коментарі