Суспільство
Український стартап пройшов відбір до престижного американського акселератора
Український стартап nect WORLD пройшов відбір до престижного американського акселератор Boomtown Accelerators.
Про це пише Новое время.
Зазначається, що тепер учасники програми будуть три місяці навчатися і отримають можливість спілкування і консультування у американських менторів та коучів.
Відомо, що акселератор інвестує в український продукт $35 тисяч і надасть повний доступ до навчальної програми. Натомість американці отримають 7% акцій української компанії.
Частина української команди стартапа вже приїхала в штат Колорадо, щоб взяти участь в програмі.
Переваги стартапу
Компанія nect WORLD пропонує рішення постійного доступу до мобільного високошвидкісного і безпечного інтернету і виробляє 4G USB модем для ноутбука з підтримкою eSIM і функцією точки доступу Wi-Fi.
Читайте також: Чим зайнятися з дітьми під час карантину: топ-5 веселих розваг
За словами представників компанії, перевага їхнього продукту в тому, що він працює по всьому світу, підключаючись до 4G, 3G і 2G мереж.
Також, за допомогою цього пристрою, користувач може роздавати Wi-Fi на 10+ пристроїв і захищає себе від небезпечного суспільного Wi-Fi, а також має вбудований VPN і Firewall для своїх потреб.
Цільова аудиторія nect WORLD:
- представники сучасних цифрових професій (фрілансери, маркетологи, сейлзи, графічні дизайнери, відеомейкери, журналісти, фотографи і т.д.) — ті, хто не прив’язаний до свого офісу,
- так звані, Enterprise (консультанти, фінансисти, бізнес-девелопери).
Нині українці запускають кампанію на краудфандінговій платформі Indiegogo, а попередньо замовити їх продукт можна буде вже в кінці квітня.
Про акселератор
Суть акселератора Boomtown в тому, що він надає стартапам початкове фінансування і навчальні плани. Кожна команда, яка потрапляє в акселератор, отримує $ 35−50 тисяч, а самі курси проходять в Боулдері або Атланті.
Завершується все, так званим, Demo Day, де стартапи показують результати своєї роботи перед інвесторами і представниками корпорацій.
Акселератор працює вже сьомий рік і інвестує в стартапи за кількома основними технологічними напрямками: Hardware і Connectivity, а також Healthtech.
За весь час програма «вивела у світ» 148 стартапів. nect WORLD — другий український стартап, який пройшов всі стадії відбору і потрапив в Boomtown.
Читайте також: Виявити рак на ранній стадії: як українська школярка здійснила прорив у медицині
Нагадаємо, в Україні безкоштовно навчатимуть 50 студентських стартапів.
Як ми писали раніше, український стартап розробив автоматизовану платформу для масового пошуку працівників.
Також українські екоокуляри з кави Ochis Coffee зібрали понад $11 000 на Kickstarter всього за добу.
Окрім того, стартувала реєстрація на конкурс стартапів Innovation Fest.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі