Суспільство
Український бізнес пропонує безкоштовну допомогу в боротьбі з епідемією коронавірусу
Під час карантину, оголошеного через пандемію коронавірусу, українські бізнесмени намагаються не втрачати оптимізму і пропонують допомогу в боротьбі з поширенням хвороби.
Засновник сайту autogeek.com.ua Євген Муджирі запропонував безплатну рекламну площу тим, хто надає безкоштовну допомогу щодо запобігання епідемії коронавірусу. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.
“Друзі, складні часи не завжди вимагають складних рішень. Якщо ви, ваш бізнес або організація надає безоплатну допомогу щодо запобігання епідемії коронавирусу в Україні, готовий на такий же безоплатній основі надати вам рекламні площі на Autogeek”, – написав Євген Муджирі.
Під дописом вже відгукнулись люди, які готові надавати технічну допомогу кур’єрам на велосипедах.
Читайте також: Гаряча ванна та часник: 6 найабсурдніших міфів про коронавірус
Сайт autogeek.com.ua – ресурс про високі технології в автомобілях. Сьогодні тут є інформація практично про всі передові розробки в автомобільній сфері. Новини на автомобільну та навколоавтомобільну тематику включають в себе тексти про електромобілі, гібридні автомобілі, автомобілі на паливних елементах (на водні), а також про розумні системи допомоги водієві автомобіля, мотоцикла або навіть велосипеда.
Суспільство
Навчання з «Безпечним небом»
Коментарі
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі