Технології
Українські військові отримають ще 4 комплекти сучасних радіолокаційних станцій
Повітряні Сили ЗСУ в цьому році збираються отримати ще 4 комплекти сучасних радіолокаційних станцій та сформувати додаткові дивізіони модернізованих Зенітний ракетний комплекс С-125 та на С-300В1.
Про це 29 липня під час підсумовування діяльності ПС ЗСУ за перше півріччя поточного року, розповів командувач Повітряних сил генерал-полковник Сергій Дроздов, повідомляє Defense Express.
Яке оновлення планується?
За його словами, наразі йде формування двох нових батальйонів та двох рот радіотехнічних військ, щоб поширити радіолокаційне поле. Новосформовані підрозділи незабаром мають бути оснащені відповідною технікою.
«В цьому році ще отримаємо, додатково, 4 комплекти радіолокаційних станцій, які дозволять нам додатково оснастити новітніми засобами радіоелектронного спостереження на загрозливих напрямках нашої держави», – відзначив генерал-полковник.
Читайте також: Українські сапери отримали сучасну техніку для розмінування Донбасу (ФОТО)
Також він повідомив, про формування нових дивізіонів зенітно-ракетних військ.
«Продовжуємо повернення до складу зенітно-ракетних військ комплексів, які знаходились на зберіганні. В минулому році виконали бойові пуски комплексами С-125 і в цьому році в нас же є дивізіон й формуємо наступний дивізіон. В минулому році виконали успішні пуски С-300В1 та продовжуємо формувати вже наступний дивізіон», – повідомив Сергій Дроздов.
Готують і техніку, і кадри
Крім цього, продовжуються роботи над відновленням та підтриманням боєздатності зенітно-ракетних комплексів С-300 ПТ/ПС та зенітно-ракетних дивізіонів «Бук-М1», які стоять на озброєнні Збройних Сил України.
Не менш інтенсивно тривають заходи й з підготовки авіаційних кадрів, де крім звичайних пілотів почалися навчання операторів тактичних безпілотних комплексів.
Командування Повітряних Сил також очікує в найближчій перспективі на закінчення робіт з модернізації всієї лінійки бойових літаків (МіГ-29, Су-27, а згодом й Су-25 та Су-24), які наразі проводяться на підприємствах вітчизняного оборонно-промислового комплексу. Чекають в ЗСУ й нових українських транспортних літаків.
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
- Оберіть українську мову.
Коментарі