Суспільство
Українські фільми, які варто подивитись: три прем’єри січня
У січні 2020 року нас чекають аж три прем’єри українських фільмів, які варто подивитися, передає Уніан.
Мої думки тихі
Це один із найочікуваніших фільмів року від молодого українського режисера Антоніо Лукіча – комедія про вічну проблему батьків та дітей.
Звукорежисер і музикант Вадим, зазнавши безлічі невдач у роботі та особистому житті, отримує шанс розпочати все спочатку. Канадська компанія пропонує йому записати звуки українських тварин Закарпаття. Для нього ‒ це шанс покинути Україну і вирушити до Канади. Однак головним супутником у новій роботі Вадима раптово стає людина, яка для цього аж ніяк не годиться, – його мама. Фільм заснований на реальних подіях.
Прем’єра 16 січня.
Читайте також: Український фільм отримав першу нагороду в новому році
Віддана
Роман Софії Андрухович “Фелікс Австрія” став найбільшою українською літературною подією у 2014 році. Його екранізація обіцяє стати однією з перших великих вітчизняних кіноподій 2020 року.
Романтично-фантазійна картина розповість історію Стефанії Черненько, яка працює прислугою у Аделі Сколик. Події розгортаються у ХІХ столітті у місті Станіславів, що нині – Івано-Франківськ. Картину знімали упродовж двох місяців у Івано-Франківську, Чернівцях та Києві. Дівчата разом росли в будинку доктора Анґера та їх пов’язують теплі, майже сестринські відносини. Але тепер між героїнями постають любов, ревнощі та таємниці. У картину “Віддана” вклали значні, як для українського кіно, 60 млн грн, добру частку яких витратили на запаморочливо красиві костюми й декорації.
Прем’єра 16 січня.
Наші котики
2014-й рік, розпал війни Росії проти України. Інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів їдуть добровольцями на Схід. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога.
Це один з перших українських фільмів, який без пафосу прагне розповісти про війну на Донбасі. Творці фільму називають його «патріотичною неполіткоректною комедією». У стрічці режисер Володимир Тихий хотів відійти від героїчного канону та табуйованих тем.
Прем’єра 30 січня.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі