Суспільство
Українське пароплавство впроваджує нові технології: подробиці
Українське Дунайське пароплавство спільно з Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського впроваджують нові технології. Тепер деталі суден будуть зварювати, використовуючи ультразвук. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.
“Між ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» укладений договір на дослідницько-промислову апробацію обладнання та технології зі зварювання корпусних деталей суден шляхом ультразвукової ударної обробки (УЗУО)”, – йдеться у повідомленні.
Згідно з угодою, передбачаються спільні промислові випробування і дослідження інших нових технологій та обладнання, підготовка інженерних кадрів.
Читайте також: В Україні запустять річковий турмаршрут повз Чорнобиль
У чому суть методу?
Застосування технології льтразвукової ударної обробки дозволяє запобігати появі тріщин, втоми та руйнування корпусів і зварних конструкцій суден. Цю технологію успішно застосовують всесвітньо відомі суднобудівельні компанії: Hundai Heavy Industries, Samsung Heavy Industries та Daewoo Shipbuiding&Marine Engineering.
Впровадження ультразвукової ударної обробки в інженерію металевих поверхонь дозволить підвищити довговічність робочих деталей та вузлів із конструкційних легких сплавів, здійснювати відновлення пошкоджених поверхонь. Це дозволить збільшити термін служби устаткування в суднобудуванні та ремонті.
Економічний ефект від впровадження технології значно перевищуватиме витрати за рахунок об’єднання декількох стадій виробництва. Також важливо, що за екологічністю, ресурсоємністю та енергетичними витратами технологія УЗУО відповідає європейським стандартам.
Відкриті для інновацій
Як зауважили в міністерстві, українська транспортна інфраструктура відкрита для інвестицій та інновацій.
“Інфраструктурні об’єкти створюються на тривалий час. Тому впроваджувані технології мають бути сучасними. Зокрема, розвиток морського і річкового флоту, вітчизняне суднобудування має враховувати найкращі світові практики та досягнення. Міністерство інфраструктури України сприяє розвитку співпраці між навчальними та науково-дослідними установами і підприємствами інфраструктурної галузі. Така синергія дає найкращий результат для економіки Української держави”, – заявили у міністерстві.
Керівник ПрАТ «УДП» Олексій Хомяков повідомив, що передбачається проведення спільних з КПІ ім. Ігоря Сікорського промислових випробувань нових технологій і обладнання, консультативної допомоги в проведенні пошукових досліджень і практики, обмін досвідом і підготовка інженерних кадрів. Пароплавство також може виступати в якості роботодавця для випускників.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі