На стапелі компанії «Артіль» триває будівництво судна нового пасажирського катамарана «АРТ06». Про це повідомляє пресслужба компанії.
Як зазначається, судно класу «ріка-море» призначене для пасажирських перевезень, туристичних рейсів та організації дозвілля на Бузькому лимані, Дніпрі та прибережній зоні Чорного та Азовського морів.

“Вже сьогодні видно чіткі обриси майбутнього судна. Вже готовий корпус, палуба салону, відкрита палуба, і готується монтаж третьої палуби. Дане судно також катамаран, як і два його попередника пасажирські катамарани «Елена» і «Любов Іванова». АРТ06 трохи більше своїх попередників”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Танкер, побудований в Миколаєві для нідерландців, ввели в експлуатацію
Відвідувачів буде радувати просторий салон з можливістю проведення банкетів, відкрита палуба для прогулянок і розваг, а також третій рівень, який відкриє відвідувачам шикарні види.

Загальні характеристики
- Довжина, м – 24.00
- Ширина, м – 9.00
- Кількість палуб – 3
- Двигун Fiat, кВт – 2х187
- Швидкість, вуз – 10
- Пасажиромісткість, людей – 120
Фото: artelmarine.com