Суспільство
Українська дизайнерка представила одяг з перероблених пляшок на Тижні моди у Нью-Йорку
Українка вшосте представила свою колекцію на нью-йоркському Тижні моди. Цього разу дизайнерка Світлана Бевза в створенні одягу використані інноваційні текстури із перероблених матеріалів. Про це повідомляє портал Jetsetter, передає Громадське.
Зібрали на дні океану
Дизайнерка переконана, що «мода не мусить існувати ціною життя нашої планети, а майбутнє — за етичним ставленням до природи та виробництва».
У нову колекцію увійшли трикотажні сукні й топи, виконані з поліестеру із перероблених пластикових пляшок, що зібрали на дні океану. Інші особливі моделі створили з переробленого деніму.
Зазначають, що всі обрані матеріали для створення колекції схвалив Інститут етики та екологічної сертифікації (ICEA).
Нью-йоркський тиждень моди — щопіврічна серія міжнародних модних показів, що проводиться у лютому та вересні. Упродовж 7—9 днів покупцям, пресі та широкій громадськості демонструються модні колекції.
Що це за бренд?
Світлана Бевза – успішна українська дизайнерка, чиї роботи продаються не тільки в Україні, але і в Європі, Америці та Азії. У Світлани є особливий почерк, колекції бренду BEVZA завжди відрізняються мінімалістичністю, елегантністю, архітектурним кроєм і якоїсь аристократичністю.
Читайте також: Весняний гардероб: ТОП-7 українських брендів, які одягають модно і дешево
У Vogue Ukraine розповіли, що комбінезон бренду BEVZA представлений в новій осінньо-зимовій колекції, яку Світлана Бевза показала кілька місяців тому в Нью-Йорку. Колекція має назву CLOSET і присвячена мінімальному набору речей, який повинен бути в гардеробі кожної дівчини.
Український бренд модного одягу і аксесуарів Bevza зайняв нішу мінімалізму в 2006 року. Основні риси бренду Bevza – це простота, чуттєвість і підкреслена акуратність. Чисті і точні лінії, архітектурний крій одягу, монохромні кольори і сміливість дизайну в поєднанні з індивідуальністю є головною особливістю українського бренду. Поняття Bevza WD (white dress – біле плаття) – це “must-have” бренду, символ чистоти і мінімалізму.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі