Суспільство
Українки запрошують на екскурсії по Нідерландах рідною мовою
Українки з Нідерландів Ольга Шеломова та Уляна Волокових розпочали проект «Дивомандри», який, серед іншого, пропонує екскурсії українською мовою Нідерландами та Бельгією. Про це повідомляє Укрінформ.
Для популяризації проекту жінки створили сторінку «Дивомандри в Нідерланди» у Facebook.
Як виникла ідея проекту?
“Історія Нідерландів — наше багаторічне захоплення. Вона дивовижна, і на ïï прикладах можна вчитися, як будувати заможну країну. Але більша частина інформації є тільки нідерландською мовою, тому ми й створили цю сторінку у Facebook, щоб люди мали змогу знайти правдиву та унікальну інформацію рідною мовою. Також через сторінку у Facebook у нас можна замовити різноманітні екскурсії. Зазвичай проводимо їх українською, але інколи й нідерландською”, – розповіли жінки.
Читайте також: Ще один світовий музей впровадив аудіогід українською мовою
Пані Оля і пані Ляна, як називають себе засновниці «Дивомандрів», постійно проживають у Нідерландах і прагнуть поширювати українську мову на різні сфери життя.
“Ми вивчили нідерландську мову, пройшли курси, і проект «Дивомандри» – це наша робота. Українською – бо це покликання душі. Ми мріємо, щоб наша мова розвивалася в усіх сферах”, – кажуть засновниці.
Читайте також: У Празі презентували книжку про сучасних українців у Чехії
Що пропонують “Дивомандри”?
На Facebook-сторінці “Дивомандрів” пропонуються ознайомчі, тематичні, історичні прогулянки містами Нідерландів і Бельгії, індивідуальні та групові екскурсії музеями. Засновниці проекту пропонують подорожі Амстердамом, Брюгге, Хорном, Харлемом, Лейденом, Гаагою та багатьма іншими містами. Окрім того, вони можуть розповісти про парк квітів Keukenhof (Кекенхоф),
державний музей Рейксмузей, музей Франса Халса, Маурiтсхаус та Вест-Фрiз музей.
“Подорожувати українською — модно, натхненно і є справжнім дивом!” – кажуть авторки проекту.
Нагадаємо, раніше ми писали про українку із Нідерландів, яка повернулася на батьківщину й відроджує рідне село на Харківщині.
Суспільство
Особисті історії та корисні поради
Хто стоїть за проєктом
Коментарі
Суспільство
Лікування складних станів
- хронічний біль;
- хвороба Паркінсона;
- нудота та блювання після хімієтерапії;
- епілепсія;
- анорексія.
Коментарі