Технології
Українку визнали найкращою спікеркою на міжнародній ІТ-конференції
Українка Ярослава Марущак отримала звання Best speaker за результатами міжнародної конференції в галузі тестування програмного забезпечення QA-Z Days, передає Український інтерес із посиланням на газету Місто.
Що відомо про конференцію?
Зазначається, що в заході взяли участь понад три тисячі учасників. Свої доповіді презентували спікери зі США, Великої Британії, Мексики, Китаю, Білорусі, Росії, Казахстану та Мальти. Від України була лише Ярослава. Вона магістерка факультету комп’ютерних систем та автоматики Вінницького національного технічного університету.
Конференція відбулася в онлайновому режимі. Три дні спікери ділилися своїми практичними кейсами.
Читайте також: Українські геймери зайняли першу сходинку в світовому рейтингу
Про що доповідь українки?
Тематика українки – нові підходи навчання спеціалістів в галузі тестування програмного забезпечення, успішні тестові стратегії, методи планування та моніторингу тощо.
“Моя доповідь була присвячена тому, як правильно подавати інформацію початківцям, як допомогти їм розібратися в теорії і практиці, не повторюючи помилок попередників. Особливо сильний фідбек був від учасників, коли презентувала базу шаблонів для майбутніх задач”, – розповіла вона.
Оргкомітет конференції оплатить Ярославі Марущак міжнародний іспит із тестування програмного забезпечення, який визнаний в усьому світі. Українка складе його восени, коли полегшиться карантин, а міжнародні центри оцінювання відновлять свою роботу.
Зазначається, що Ярослава працює в ІТ-сфері тестування програмного забезпечення вже майже 6 років, тобто ще з 11 класу.
До слова, міжнародна конференція QA-Z Days проходить у межах Z-Days, які відбуваються періодично і присвячені різноманітним технологіям і напрямкам в ІТ. Його мета – об’єднати зусилля ІТ-спеціалістів різних рівнів.
Фото: uain.press
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі