Суспільство
Uklon та фонд «Діти Героїв» запустили пересувну виставку «Мрії, що зігрівають»
Ініціативу проводять з 6 по 25 грудня у 19 містах України. У понад 900 машинах розмістили малюнки дітей, які втратили одного чи двох батьків через війну.
Про це повідомили організатори проєкту.
Як проходитиме виставка
Старт «Мрій, що зігрівають» поєднав дві важливі дати — День Збройних сил України та День святого Миколая. Роботи дітей розмістили в автівках, аби нагадати пасажирам таксі про важливість підтримки і спонукати до згуртованості.
«Малюнки дітей, сповнені щирих прохань до святого Миколая про спокій та безпеку, є не лише втіленням їхніх мрій, а й виразом подяки сучасним “Миколайчикам” — ЗСУ, які щодня боронять свободу та майбутнє нашої країни», — написали організатори.
Читайте також: Українську кобзарсько-лірницьку традицію визнали всесвітньою спадщиною (ВІДЕО)
Підтримка ініціативи
Через QR-коди біля малюнків користувачі можуть перейти на сайт проєкту та дізнатися більше про ініціативу. Також на сайті можна задонатити на підтримку дітей. Гроші спрямують на закупівлю святкових подарунків та втілення довготривалих програм благодійного фонду.
«Тисячі наших підопічних пишуть листи та готують малюнки для святого Миколая, де просять здійснити одну головну мрію — повернути батьків та закінчити війну. На жаль, нам не до снаги втілити ці мрії в життя. Проте ми можемо здійснити їхні бажання — подарувати омріяні подарунки та повернути віру в дива», — поділилася співзасновниця фонду «Діти Героїв» Валерія Абдал.
Читайте також: 10 фактів про День святого Миколая: історія, традиції та прикмети
Довідка про фонд
Благодійний фонд «Діти Героїв» допомагає дітям, які втратили одного чи обох батьків внаслідок вторгнення росії. На 1 грудня 2024 року фонд опікується 10 979 дітьми. Щотижня до фонду приєднуються близько 100 дітей. 93% підопічних БФ — це діти військовослужбовців, 7% — цивільних.
Нагадаємо, що на двох вокзалах України пасажирів зустрічав святий Миколай (ФОТО).
Фото: організатори проєкту
Суспільство
Що пропонує новий McDonald’s
Коментарі
Суспільство
Учасники ініціативи
Благодійний збір
Довідка
Коментарі
Суспільство
Аліна Шаповал
наставниця дітей, позбавлених батьківського піклування
Почула про наставництво і зрозуміла, що це моє
Я часто їздила в дитбудинок на свято Миколая — традиційно з іграшками та солодкими пакунками. Але засумнівалася, чи цукерки — це єдиний спосіб їх підтримати?
Чому наставництво краще за цукерки
Коли волонтери приходять до дітей, вони дуже швидко звикають, охоче обіймаються, розповідають історії. А потім люди їдуть, і дитина знову відчуває себе покинутою.
Хочу, щоб дитина стала собі опорою
Зрозуміла, що деколи треба прийняти позицію такого собі спостерігача — не втручатися в чужий досвід чи нав’язувати думку, а підтримувати людину.
Пам’ятаю, тоді прийшла до своєї старшої наставної, і вони якраз сиділи в укритті — почалася тривога. Дитбудинок збиралися евакуювати за кордон, тож я принесла смаколиків у дорогу. Тоді й побачила цю дівчинку — і вона мені так сподобалася! Така відкрита, харизматична. Мені хотілося зробити для неї щось хороше, тож за пів року я стала її наставницею.
Дитині потрібна людина, вона хоче мати друга.
Як стати наставником чи наставницею для дитини з інтернату
- Звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді там, де ви живете, або ж до організацій, які працюють з наставництвом — наприклад, до Асоціації Наставництва для дітей та молоді.
- З вами проведуть співбесіду, після цього можна збирати документи: медичні довідки, довідку про відсутність судимості тощо.
- Треба буде пройти спеціальне навчання, щоб дізнатися особливості вікової психології та як комунікувати з дітьми.
- Обрати собі наставного чи наставну, переглянувши анкети дітей. Познайомитися з обраною дитиною та переконатися, що й дитина не проти вас як наставника.
- Тільки після цього з вами укладають договір на надання послуг наставництва. І так ви можете починати своє волонтерство!
Коментарі