Суспільство
У відділеннях Приватбанку збиратимуть пластикові кришечки для закупівлі дронів для ЗСУ
Приватбанк і благодійний фонд «ОВЕС» запустили екологічний проєкт, який передбачає збір пластикових побутових кришок від харчових продуктів у 240 відділеннях Приватбанку — у Києві, Дніпрі і Львові — та передачу їх на переробні заводи. Усі вирученні кошти будуть направлені на закупівлю БПЛА для ЗСУ.
Про це повідомили у пресслужбі Приватбанку.
Як наголошують у фінустанові, за попередніми розрахунками, щомісяця клієнти банку можуть збирати майже 15 тонн пластикових кришок, виручка за перероблення яких дорівнюватиме вартості 10 дронів.
«Сьогодні кожен українець долучається до благодійних зборів і допомагає наближати Перемогу своєю працею і донатами. Цей проєкт надає ще один спосіб підтримати наших військових і водночас має екологічний ефект від перероблення пластикових відходів. Такими невеликими кроками ми можемо вирішити великі справи. Сподіваємося, що долучення банку до цього проєкту отримає підтримку суспільства, адже разом ми – сила», — зазначає керівниця комунікацій Приватбанку Олеся Жулинська.
Читайте також: «Війна не закінчується на лінії фронту». Як бойові дії впливають на екосистеми, та чи зможе природа відновитися самостійно
Вона додає, що роздільне сортування і перероблення побутових відходів допоможе українцям зробити важливі кроки для подолання дисбалансу в екологічній сфері та підтримання довкілля в належному стані.
«Війна в Україні має екологічні наслідки для багатьох країн, які відчуватимуть майбутні покоління ще багато років після перемоги. Кожен з нас може посильно допомогти не тільки зберегти природу в стані, придатному для життя людини, а ще і залучити додаткові ресурси для допомоги ЗСУ», — наголошує виконавчий директор фонду Тетяна Руденко.
Нагадаємо, у Бучі на Київщині відкрився перший Екохаб, де навчають сортувати сміття.
Окрім того, «Україна без сміття» запустила настільну гру про сортування відходів.
Раніше ми повідомляли, що у Києві відкрили Кліматичний Офіс, який завдяки підтримці Європейського Союзу та Міжнародної кліматичної ініціативи сприятиме змінам в кліматичному ландшафті України.
Фото: t.me/PrivatBank_insider.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі