Суспільство
У Луцьку відкрили арт-проєкт «Думи», де співавтором став штучний інтелект
У Луцьку в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків презентували експозицію «Думи». Одним з її співавторів став штучний інтелект, а загальна кількість представлених творів мистецтва – понад 70.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Музею.
На виставці представлено роботи 43 українських художників, експлікації до яких написано за допомогою чату GPT.
Організатори виставки назвали кілька знакових постатей українського мистецтва, чиї роботи можна побачити на виставці. Це: Володимир Бахтов, Микола Журавель, Микита Шалений, Петро Гуменюк, Емма Андієвська, Петро Антип, Костянтин Борисюк, Анатолій Криволап та багато інших без перебільшення зіркових митців.
Читайте також: У захваті навіть Клопотенко. Львівська «Майстерня мрії» створює чай і допомагає молоді з аутизмом. Як це працює
На виставці є дерев’яна скульптура танка «Леопард» у натуральну величину. Його створив український художник Сергій Григорян. Проєкт з танком Григорян назвав «Зимове садівництво».
Читайте також: Озброюємо, навчаємо та одягаємо. Як фонд Markus Foundation забезпечує необхідним тисячі бійців 47-го штурмового полку
Каркас танка митець зробив з дерева та обтягнув прозорою плівкою. Усередині танка художник помістив різні зелені кімнатні рослини. Мистецький об’єкт демонструє ідею протистояння двох типів мислення: землеробського (українського) та кочівницького (російського).
Як і де працює простір?
- м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
- КРЦ «Адреналін Сіті»
- пн-пт: 12:00-20:00
- сб-нд: 11:00-20:00
Про музей
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків заснований у 2018 році, є найбільшим в Україні музеєм сучасного національного мистецтва. В ньому зібрані картини, графіка, скульптури, відеоматеріали, інсталяції починаючи із середини XX століття до сучасності.
Дивіться відео: Майстер створив брелок «Патріотичний воїн» і присвятив його героїзму ЗСУ
Нагадаємо, у Львові облаштували артоб’єкт під землею.
Також ШоТам розповідав, як майстер на Прикарпатті виготовляє Дзвони Перемоги з артилерійських гільз.
Фото: facebook.com/msumk.
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі